Wyszukiwałeś:

Z4 X

Roadster X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z4 Roadster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Najmocniejsze Z4

Na salonie motoryzacyjnym Auto Show w Detroit w styczniu 2006 r. światowąpremierę będzie miał BMW Z4 M Roadster.

 

Z4 bez sekwencyjnej skrzyni

Koncern BMW zrezygnował z dalszych prac nad sekwencyjną skrzynią biegów narzecz podwójnie sprzęgłowej przekładni, nazywanej fachowo DSG (Dual ShiftGearbox).

 

BMW na targach w Genewie

Na 76. Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa BMW zaprezentuje przedpublicznością z całego świata dwa sportowe modele. Będą to BMW Z4 M Coupeoraz BMW Z4 Coupe 3.0si. Trzecią nowością będzie BMW 320si, który pojawisię w limitowanej serii.

 

Milionowe BMW

W zeszłym tygodniu fabryka BMW w Spartanburgu w USA, wydała na świat swójmilionowy samochód. Został nim BMW Z4 M Roadster, w kolorze Interlagos Blue.

 

Mały roadster BMW

Jak informują niektóre niemieckie media poświęcone motoryzacji w 2010r. w sprzedaży powinien pojawić się malutki roadster BMW Z2.

 

Następca roadstera z Bawarii?

Czy BMW Z4 zostanie w niedługim czasie zastąpione nowym samochodem o nazwieZ6? Całkiem możliwe. Niemiecki producent zastanawia się nad zmianą wzestawieniu, bowiem dotychczasowy roadster sprzedawał się w ostatnichmiesiącach coraz słabiej.

 

BMW Z4 z Europy

Jak donosi amerykański magazyn "Spartanburg Herald-Journal" produkcja kolejnejgeneracji modelu Z4 zostanie przeniesiona zza oceanu do niemieckiegoRegensburga. Nic jednak nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, aczkolwiekkoncern przymierza się do tego by amerykańska fabryka skupiała się naprodukcji modeli z serii X.

 

Oto nowe BMW Z4

Po kilku miesiącach od zakończenia produkcji poprzedniej generacji BMW wkońcu zaprezentowało kolejne wcielenie roadstera Z4. Światowa premiera już wstyczniu na salonie samochodowym w Detroit.

 

Z4 z silnikiem M5

Fani sportowego roadstera BMW Z4 są niepocieszeni od momentu kiedy bawarskafirma zapowiedziała, że raczej nie ujrzymy na drogach tego modelu w wydajnejwersji przygotowanej przez dział sportowy M. Na ratunek idzie jedna zniemieckich firm tuningowych.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Z4 Roadster".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017