Wyszukiwałeś:

Z4

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Z4

Spróbuj też wyszukać: bmw z4 z4 2007

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Najmocniejsze Z4

Na salonie motoryzacyjnym Auto Show w Detroit w styczniu 2006 r. światowąpremierę będzie miał BMW Z4 M Roadster.

 

BMW Z4 M Coupe coraz bliżej

Od czerwca 2006 roku w salonach BMW dostępny będzie długooczekiwany model Z4M Coupe. Bawarski sportowiec będzie zawierał kilka elementów (napęd, układjezdny) z modelu M3.

 

BMW na targach w Genewie

Na 76. Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa BMW zaprezentuje przedpublicznością z całego świata dwa sportowe modele. Będą to BMW Z4 M Coupeoraz BMW Z4 Coupe 3.0si. Trzecią nowością będzie BMW 320si, który pojawisię w limitowanej serii.

 

Milionowe BMW

W zeszłym tygodniu fabryka BMW w Spartanburgu w USA, wydała na świat swójmilionowy samochód. Został nim BMW Z4 M Roadster, w kolorze Interlagos Blue.

 

BMW Z4 z Europy

Jak donosi amerykański magazyn "Spartanburg Herald-Journal" produkcja kolejnejgeneracji modelu Z4 zostanie przeniesiona zza oceanu do niemieckiegoRegensburga. Nic jednak nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, aczkolwiekkoncern przymierza się do tego by amerykańska fabryka skupiała się naprodukcji modeli z serii X.

 

Koniec BMW Z4

Fani modelu Z4 mogą mieć powody do smutku. W zeszły czwartek bowiem z liniiprodukcyjnej w Spartanburgu zszedł ostatni egzemplarz modelu BMW Z4. Przezostatnich kilka lat zmontowano tam przeszło 200 tysięcy egzemplarzy tegosamochodu.

 

Oto nowe BMW Z4

Po kilku miesiącach od zakończenia produkcji poprzedniej generacji BMW wkońcu zaprezentowało kolejne wcielenie roadstera Z4. Światowa premiera już wstyczniu na salonie samochodowym w Detroit.

 

Z4 z silnikiem M5

Fani sportowego roadstera BMW Z4 są niepocieszeni od momentu kiedy bawarskafirma zapowiedziała, że raczej nie ujrzymy na drogach tego modelu w wydajnejwersji przygotowanej przez dział sportowy M. Na ratunek idzie jedna zniemieckich firm tuningowych.

 

BMW Z4 dla Wielkiej Orkiestry

Stowarzyszenie Dealerów BMW, przy wsparciu BMW Polska, przekazałoWielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy BMW Z4 Coupe. Auto oddane na licytacjęjest ostatnim egzemplarzem tej serii, który zjechał z taśmyprodukcyjnej. Wartość rynkowa tego wyjątkowego samochodu to około 200.000zł.

 

Ostatnie BMW Z4 sprzedane

Czerwone BMW Z4 Coupe, wystawione na aukcji Wielkiej Orkiestry ŚwiątecznejPomocy, zostało sprzedane. Samochód przekazany na rzecz WOŚP przezStowarzyszenie Dealerów BMW, przy wsparciu BMW Polska, osiągnął sumę152 877 zł i w ostatnią sobotę trafił do właściciela.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017