Wyszukiwałeś:

ZR1

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ZR1

Spróbuj też wyszukać: corvette zr1 CHLAPACZE PRZEDNIE PROFILOWANE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Karbon i Corvette

Koncern General Motors zamierza wykorzystać nadchodzącą generację modeluCorvette ZR1 do sprawdzenia czy technologia włókien węglowych możezostać wykorzystana do masowej produkcji samochodów.

 

NAIAS 2008 - najciekawsze nowości

Początek sezonu nowości już za nami. Zakończyły się bowiem targimotoryzacyjne NAIAS w Detroit, na pewno największa i najważniejsza tego typuimpreza za oceanem, a być może wręcz i na całym świecie. I choć wiele zprezentowanych tam nowości nigdy nie pojawi się w Europie, to jednak częśćz nich już wkrótce wjedzie i na drogi Starego Kontynentu.

 

Corvette ZR1 tylko dla najlepszych...

To normalne, że tylko niektórzy (odpowiednio zasobni w fundusze) mogąsobie pozwolić na najnowszy model Corvette. Okazuje się jednak, że model ZR1limitowany do liczby dwóch tysięcy egzemplarzy, trafi tylko do wybranychsalonów.

 

Nissan GT-R pokonany! Corvette ZR1 z rekordem Nurburgring

Jeszcze nie tak dawno temu najnowszy Nissan GT-R osiągnął rekordowy czasokrążenia toru Nurbugring w 7 minut 29 sekund, a już teraz tytułkróla toru odebrała mu Corvette ZR1.

 

Pierwsze egzemplarze GT-R w rękach klientów

Wczoraj podczas nieoficjalnej imprezy w jednym z salonów Nissana wStanach Zjednoczonych wręczono kluczyki do pierwszych egzemplarzy Nissana GT-R.Pierwszym szczęśliwcem był Daryl Alison, któremu kluczyki wręczyłkierowca wyścigowy Nissana Steve Millen.

 

Dodge Viper nowym rekordzistą toru Nurburgring

Dodge Viper SRT10 ACR (American Club Racer) pobił dotychczasowy rekordokrążenia na słynnym niemieckim torze wyścigowym Nürburgring wkategorii samochodów dopuszczonych do publicznego ruchu drogowego("street legal") z czasem 7 minut 22,1 sekundy.

 

Nissan GT-R pobił swój rekord

Wszyscy pamiętamy jak kilkanaście miesięcy temu Nissan GT-R aż o kilkasekund pobił na torze Nurburgring rekord ustanowiony przez Porsche 911 GT2. Niecieszył się jednak długo tym tytułem bowiem odebrało mu go Corvette C6 ZR1.

 

Ekstremalne Corvette

Firma Hennessey Performance ujawniła szczegóły dotyczące swojegonajnowszego projektu. Jest to model Z700 Limited Edition, który jestoparty na Chevrolecie Corvette ZR1.

 

CTS z silnikiem Corvette

Wiceprezes General Motors Bob Lutz potwierdził informację na którą zpewnością czekało wielu klientów legendarnej amerykańskiej marki.Cadillac CTS-V dostał właśnie zielone światło.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017