Wyszukiwałeś:

Zabudowy X

ciezarowe X

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zabudowy ciezarowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Funkcjonalne wywrotki KH-KIPPER z żurawiami

W dobie specjalizacji większość firm wykorzystujących żurawie samochodowe wtransporcie poszukuje bardziej uniwersalnych rozwiązań, takich którepozwolą w krótkim czasie szybko zmienić przeznaczenie pojazdu.Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku są wywrotki z żurawiem zamontowanym zakabiną, z tyłu zabudowy lub z systemem demontowanej konsoli żurawiaumożliwiającym pozostawienie żurawia na placu w momencie kiedy nie jest onpotrzebny i wykorzystanie samochodu tylko jako wywrotki.

 

Zabudowy KH-KIPPER dla MAN Bus&Truck Polska

Trwałe, mocne, wytrzymałe - dwie takie tylnozsypowe zabudowy KH-KIPPERdostarczył dla MAN Bus&Truck Polska. Niedługo demonstracyjne zabudowybędzie można zobaczyć na najbliższych imprezach branżowych.

 

KH-KIPPER podsumowuje rok

Firma KH-KIPPER, produkująca profesjonalnej jakości zabudowy na samochodyciężarowe oraz własnej konstrukcji przyczepy i naczepy, podsumowała rok2011.

 

Nowa burta hydrauliczna KH-KIPPER

Producent naczep i zabudów do pojzadów cężarowych, KH-KIPPERzaprezentował klasyczną prostokątną zabudowę samowyładowawczą - wywrotkę2- lub 3-stronną, typ W2H/W3H, z lewą burtą hydrauliczną oraz z siłownikiempod podłogą, montowaną na 2-, 3- i 4-osiowych podwoziach.

 

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego KH-KIPPER

Rozstrzygnięto Jesienny Konkurs Fotograficzny ogłoszony przez producentanaczep i zabudów ciężarowych, firmę KH-KIPPER.

 

Wywrotka KH-KIPPER wyróżniona

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w dniu 10 maja 2012, juryTargów Autostrada-Polska wyróżniło firmę KH-KIPPER za wywrotkętrójstronną W3H z nową burtą hydrauliczną. W nowym rozwiązaniu lewaburta otwiera się w dół o pełne 180°. Dzięki temu możliwe jestpodjechanie wózkiem widłowym pod samą zabudowę i sprawny załadunekpalet. Szerokość wewnętrzna skrzyni wynosi 2 410 mm, więc obok siebiemieszczą się dwie takie palety 1200 mm każda.

 

Cztery tysiące podwozi DAF

W czerwcu 2012 roku polskie przedstawicielstwo firmy DAF wystawiło wyciąg zeświadectwa homologacji nr 4000 na pojazd skompletowany, czyli podwozie zwykonaną w kraju zabudową. Jest to podwozie 6x2 DAF FAR XF105 460 z zabudowąkurtynową, wykonaną przez firmą Vikström & Betz S.A. z Warszawy.

 

ALBA odbiera DAFa CF75

W siedzibie Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania ALBA S.A. nastąpiłooficjalne przekazanie pojazdu DAF FAN CF75.310, który został zakupiony uautoryzowanego dealera samochodów ciężarowych DAF, w firmie WarsawTruck Center z siedzibą w Długołęce koło Wrocławia.

 

DAF-y z polskimi zabudowami

Firma DAF Trucks wybrała polską firmę KH-KIPPER do produkcji zabudowy nanowym podwoziu DAF LF.

 

Aerodynamiczna ciężarówka

DAF wprowadza na rynek 12-tonową ciężarówką LF w wersji Aerobody,czyli wyposażoną w fabrycznie montowaną aerodynamiczną zabudowę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zabudowy ciezarowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017