Wyszukiwałeś:

Zafira X

cng X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zafira cng

Spróbuj też wyszukać: touran

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Genewskie nowości Opla

Podczas 76. Salonu Samochodowego w Genewie Opel zaprezentuje jedną światowąpremierę i kilka nowych produktów. Poniżej prezentujemy przegląd nowościniemieckiej marki.

 

Niemcy przekonują się do CNG

To co w Polsce jest już na porządku dziennym, w Niemczech dopiero zyskujepopularność. Auta na gaz. Coraz więcej naszych zachodnich sąsiadów decydujesię na zakup aut z instalacją gazową. Ostatnio w Niemczech zarejestrowano50-tysięczny model, który może być zasilany sprężonym gazem ziemnym CNG.

 

Opel Zafira 2008

Już w lutym przyszłego roku do salonów zawita odświeżony Opel Zafirarocznik 2008. Główne nowości to drobne zmiany stylistyczne oraz trzynowe wersje silnikowe.

 

Ekologia czy ściema?

Według Unii Europejskiej paliwa z odnawialnych źródeł, bez znaczeniaczy biodiesel czy etanol, są naszą przyszłością. Za tym stwierdzeniemstoją też producenci samochodów, a wraz z nimi wtórują temurolnicy. Warto jednak przyjrzeć się tej sprawie dokładniej i rozważyć kilkaaspektów.

 

Szybki minivan na CNG

Potrzeba matką wynalazku. Nadchodzą ciężkie czasy dla producentówsamochodów, zatem każdy kombinuje jak może żeby zwiększać osiągi, aprzy okazji pilnować ekologii. Były już hybrydy, w drodze są silnikielektryczne, ale producenci nie wykorzystali jeszcze pełnego potencjałusprężonego gazu.

 

EcoFlex, czyli ekologiczne Ople

Opel w tym roku zamierza rozszerzyć gamę swoich ekologicznych modeli. Nawystawie w Genewie zaprezentowane zostaną wersje EcoFlex modeli Agila, Corsa,Astra, Zafira CNG Turbo oraz Insignia.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zafira cng".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017