Wyszukiwałeś:

Zakopane

. Znaleziono 95 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zakopane

Spróbuj też wyszukać: autostrada do zakopanego zakopianka kamery włocławek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 95 wszystkich):

Wątek na forum: Perspektywy 'Zakopianki'

Slimacze tempo; do samego Zakopanego droga powinna miec parametry drogi expresowej, najwyrzszej jakosci, z obwodnica samego zakopanego, z dogodnymi dojazdami do pobliskich miejscowosci. Przyspieszyc tempo robot, co to za terminy 2012, kilkadziesiat kilometrow drogi nie potrafimy zrobic szy...

 

Kolejny etap "Zakopianki"

13 kwietnia 2005 r. w Krakowie podpisana została umowa na wykonaniedokumentacji projektowej dla kolejnej inwestycji na "Zakopiance".Inwestycja dotyczy budowy odcinka Poronin - Zakopane wraz z obejściemZakopanego, łącznie 7,1 km.

 

Zakopane: centrum i obwodnica

Budowa nowoczesnego centrum komunikacyjnego oraz obwodnicy łączącejSzymoszkową ze Skibówkami - to jedne z najważniejszych inwestycjikomunikacyjnych Zakopanego. Obwodnica ma szanse powstać już w przyszłym roku.

 

Będzie porozumienie w sprawie "Zakopianki"?

Planowana modernizacja drogi krajowej nr 47 z Poronina do Zakopanego nie możesię rozpocząć, gdyż w dalszym ciągu trwa konflikt pomiędzy GeneralnąDyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad a mieszkańcami. Jest jednak szansana porozumienie, które pozwoli kontynuować prace.

 

Zakopianka nadal w planach

Nadal nie wiadomo, jak będzie wyglądała Zakopianka na trasie Nowy TargZakopane. GDDKiA uważa, że studium komunikacyjne dla Podhala powinnobyć poprawione.

 

Zakopianka bez szans na rozbudowę?

Z korkami na popularnej Zakopiance kierowcy borykają się od dawna i conajgorsze w najbliższym czasie nie ma co liczyć, że będzie lepiej. Jak narazie o nowoczesnej trasie wiodącej w na Podhale przyjdzie tylko pomarzyć,ponieważ pod znakiem zapytania stoi przebudowa trasy na odcinku Poronin –Zakopane (droga krajowa nr 47). - Zbyt wiele jest w tej sprawie niewiadomych, bypokusić się o podawanie jakichkolwiek terminów. Nie wiadomo nawet, czyw ogóle droga będzie przebudowywana – dodaje Magdalena Chacaga zGDDKiA w Krakowie.

 

Budowa obwodnicy Zakopanego

Powstanie obwodnica Zakopanego. 25 maja została podpisana umowa w sprawieprzygotowania projektu jej budowy. Województwo Małopolskie przekaże naten cel dotację w wysokości 407 tys. zł. Dokumentacja ma powstać  do 15grudnia 2010 r.

 

Utrudnienia na A4 – remont węzła zakopiańskiego

Rozpoczęły się prace na łącznicach węzła autostradowego w Opatkowicach.Zakres zadania obejmuje remont trzech wiaduktów oraz łącznic relacji:Tarnów-Zakopane i Zakopane-Katowice, a także przepustu. Wykonawcązadania jest firma Mosty-Chrzanów. Wartość kontraktu wynosi 8,5 mlnzłotych. Termin zakończenia prac wyznaczono na sierpień 2011 roku.

 

Jak długo pojedziemy na Zakopiance?

Jak długo pojedziemy z Krakowa do Zakopanego, albo z Zakopanego do Rabki? Natakie pytania kierowcy znajdą odpowiedź w uruchomionym właśnie systemie„Czasu przejazdu na odcinku Kraków – Myślenice –Rabka-Zdrój – Zakopane”. Zakopianka jest pierwszą w Polscetrasą objętą takim systemem.

 

Nowe mosty kolejowe i drogowe na trasie Kraków - Zakopane

Uroczyście otwarto linię kolejową Kraków-Zakopane na odcinkuStryszów-Zembrzyce. Inwestycję zrealizowała Skanska na zlecenieRegionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie. Projekt zakończył się 6miesięcy przed planowanym terminem. Wartość zadania to blisko 170 mln złnetto.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017