Wyszukiwałeś:

Zamosc

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zamosc

Spróbuj też wyszukać: zamosc bychawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Którędy pobiegnie S74?

planowany odcinek S74 ma być zbudowany do Niska.. a Janów Lubelski, Frampol, Szczebrzeszyn, Zamość oraz Zosin to co?? na uboczu?? przez te miejscowości również przebiega tyole że DK74 ~Bartoszek

 

Wątek na forum: Utrudnienia na trasie Lublin – Zamość

Szkoda tylko że przebudowa się strasznie ślimaczy! Po za tym odcinek budowany jest chyba przez wszystkie firmy z regionu, nie rozumiem tego. Ciekawe czy jakość tego odcinka będzie odpowiednia. ~Michał

 

Solaris stawia na rozwój

W roku 2006 podpoznańska fabryka Solaris Bus & Coach S.A. dostarczyła 579sztuk autobusów miejskich, trolejbusów i autokarów a przychody spółkiwyniosły 541 mln zł. W ubiegłym roku spółka zrealizowała częśćinwestycji wartej ogółem ponad 40 mln zł, jaką jest budowa nowych halfabrycznych. Zakończenie budowy całości inwestycji planowe na jest na koniecbr.

 

Utrudnienia na trasie Lublin – Zamość

Kierowcy pokonujący drogę krajową nr 17 na trasie Lublin – Zamośćmuszą liczyć na utrudnienia pomiędzy Piaskami i Łopiennikiem. Po zimowejprzerwie ruszyła przebudowa tego odcinka. Prace będą prowadzone wróżnych miejscach niemal na całym 17 km odcinku DK 17, a sytuacja nadrodze będzie zmieniała się z dnia na dzień. Remont potrwa do listopada br.

 

Nowy serwis DAF na Lubelszczyźnie

Na terenie Lubelszczyzny działa nowy obiekt serwisowy firmy DAF. Serwis wŚwidniku to lubelski oddział Grupy Wanicki, który został przeniesionyz budynku w Lublinie.

 

Lubelskie: bezpieczniej na wojewódzkich

Z początkiem lipca br. zakończono dwie inwestycje na drogachwojewódzkich Lubelszczyzny. Rozbudowano skrzyżowanie w Krasnymstawieoraz wyremontowano ponad 5 kilometrowy odcinek DW 849 na trasie Zamość –Jacnia – Wola Obszańska. Celem inwestycji była poprawa bezpieczeństwa iwarunków podróżowania.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Szkolił na "podwójnym gazie"

25-letni instruktor nauki jazdy, mając w organizmie blisko 2 promile alkoholuuczył jeździć o dwa lata młodszego kursanta. Lekcję jazdy przerwalizamojscy policjanci, którzy wczoraj w samo południe w centrum miastazatrzymali do kontroli drogowej fiata oznaczonego literą "L".

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Wątek na forum: Powstaje nowe przejście graniczne w Dołhobyczowie

Dobrze,że powstaje nowe przejscie.Miejmy jednak świadomość,że nie jest ono w głównym ciągu komunikacyjnym i będzie obsługiwać przeważnie mały ruch graniczny. Potrzeba nam uproszczenia procedur granicznych i zwiększenia przepustowosci przejść juz istniejacych.To nowe na pewno nie rozładuje korków ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017