Wyszukiwałeś:

Zgierz

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zgierz

Spróbuj też wyszukać: zgierzu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Trasa S14 - pierwsze decyzje

Decyzją wojewody łódzkiego zatwierdzony został przebieg pierwszego zczterech odcinków drogi ekspresowej S-14 - zachodniej obwodnicy Łodzi.Dokument wytycza przebieg obwodnicy Pabianic na odcinku Ksawerów-Dobroń.

 

Łódź walczy o S8

„Premier Jarosław Kaczyński w tym tygodniu po raz kolejny potwierdził,że S-8 ma przebiegać w wariancie łódzkim” – mówiłwiceprezydent Łodzi Marek Michalik. „Jeśli mimo to GDDKiA podejmie wdecyzję o lokalizacji trasy na południu województwa złożymydoniesienie do prokuratury o łamaniu prawa przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad”.

 

Rondo w Zgierzu przejezdne

Można już bez problemów jechać z Łodzi i Zgierza w kierunku Kutna.Wykonawca robót na trasie wojewódzkiej nr 702 oddał do użytkurondo na skrzyżowaniu ulic Piątkowskiej z Boczną i Kasprowicza.

 

Remontują „jedynkę” w Zgierzu

Od najbliższej środy (30.09.2009) na drodze krajowej nr 1 w Zgierzu nakierowców czekają poważne utrudnienia. Rozpoczyna się remont 2,5kilometrowego odcinka trasy między ulicą Gałczyńskiego a północnągranicą miasta. Prace mają zakończyć się 30-go listopada a ich koszt toblisko 3,8 miliona złotych.

 

Egzaminy na prawko także w mniejszych miastach

Jest szansa, że mieszkańcy wielu nie najmniejszych przecież miast, liczącychponad 50 tys. mieszkańców, a nie posiadających statusu powiatówgrodzkich, będą mieć ułatwione życie. Przynajmniej jeśli chodzi omożliwości związane z uzyskiwaniem uprawnień na prowadzeniesamochodów oraz motocykli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017