Wyszukiwałeś:

Zielona X

Gora X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zielona Gora

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Trasa Północna Zielonej Góry

Oddana obwodnica Wilkanowa jest kolejnym fragmentem obejścia Zielonej Góry.Fragmentem o tyle istotnym, gdyż domykający istniejącą już TrasęPółnocno-Zachodnią w Zielonej Górze tworząc pełną obwodnicę miasta, a coza tym idzie, pozwalając na jego całkowite ominięcie przez ruch tranzytowy.

 

Zielona Góra zainwestuje w drogi

W ciągu najbliższych trzech lat Zielona Góra zamierza wydać około 140mln zł na realizację inwestycji drogowych na terenie miasta. Za te pieniądzema powstać kilka nowych dróg i rond. Przebudowane zostaną takżeistniejące drogi, m.in. Trasa Północna (w ciągu drogi krajowej nr 32).

 

Zielona Góra remontuje wiadukty

Modernizacja dwóch wiaduktów w Zielonej Górze na ul.Sulechowskiej będzie dofinansowana z Lubuskiego Regionalnego ProgramuOperacyjnego. Inwestycja wyniesie 10,5 mln zł.

 

Łącznik ekspresówki z Zieloną Górą

Porozumienie w sprawie budowy „łącznika” drogi ekspresowej S3 zmiastem Zielona Góra zostalo podpisane w zielonogórskim ratuszu.Wstępnie określony termin oddania inwestycji do użytku to koniec 2012 r.

 

Szukają wykonawcy dla ul. Batorego w Zielonej Górze

Aż 11 firm zgłosiło się do przetargu na remont ul. Stefana Batorego -wylotowej arterii z Zielonej Góry (DW 281). Teraz trwa sprawdzanie ofert.

 

Zielona Góra: ul. Jędrzychowska bez wykonawcy

Remont ulicy Jędrzychowskiej to jedna z największych tegorocznych inwestycjidrogowych w Zielonej Górze. Wykonawca firma San Bud nie wywiązała sięz harmonogramów prac określonych umową. Władze miasta chcąc uniknąćdalszego przewlekania inwestycji zerwały umowę.

 

Utrudnienia na wiaduktach w okolicy Zielonej Góry

W kwietniu rozpoczęły się roboty budowlane na trzech wiaduktach w okolicachZielonej Góry. Utrudnienia mają potrwać do połowy października br.

 

Będzie południowa obwodnica Zielonej Góry

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wraz z Urzędem MiastaZielona Góra doszły do porozumienia w sprawie budowy południowejobwodnicy miasta. To dobra wiadomość dla mieszkańców stolicywojewództwa lubuskiego i pobliskich miejscowości, choć trzebapamiętać, że nowa droga powstanie dopiero za 10 lat.

 

Oferty na drugą jezdnię S3 koło Zielonej Góry

Otwarto oferty w trwającym postępowaniu przetargowym na wybudowanie drugiejjezdni drogi ekspresowej S3 na odcinku od węzła Zielona GóraPółnoc do miejscowości Niedoradz.

 

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

Kilka dni temu podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowejS3. Pomiędzy Sulechowem a Zieloną Górą zostanie dobudowana drugajezdnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zielona Gora".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017