Wyszukiwałeś:

Zientarski

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zientarski

Spróbuj też wyszukać: Maciej zientarski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Kocha, lubi, szanuje, czyli 500-ka

Fiat 500 to świeżo upieczony zdobywca tytułu "Car oh the Year2008". Nagroda ta to potwierdzenie, że nowa odsłona modelu z upływemkolejnych miesięcy staje się w Europie równie popularna jak jegolegendarnego protoplasty pół wieku temu. Skąd bierze się ówpopularność? O fenomenie "pięćsetki" pisze w swoim BLOGu czołowypolski dziennikarz motoryzacyjny, Włodzimierz Zientarski.

 

List do Pana Waldka

Budowa dróg w Polsce to sprawa rangi narodowej. Rynek motoryzacyjnyrządzi się z kolei własnymi prawami. Jednak w jednym i drugim przypadku zakształt i rozwój obu struktur w dużym stopniu odpowiedzialni sąpolitycy. O podjęcie działań przez jednego z nich, którego działaniemogłoby wyleczyć nasz kraj z tego "moto-marazmu", pisze w swoimBLOGu Włodzimierz Zientarski.

 

Auto dla playboya

Mitsubishi Lancer Sedan zdobył prestiżowy tytuł w konkursie na Najlepsze AutoPlayboya 2007 organizowanym przez polską edycję miesięcznika Playboy.Dynamiczna i nowoczesna sylwetka, dobre osiągi i własności jezdne to kilkacech, które skłoniły członków jury do głosowania na Lancera.

 

VW z pożyczką

Jak starzeją się samochody i czy w ogóle się starzeją? Czy istniejątak zwane kanony urody w motoryzacji i czy, podobnie jak u ludzi, co jakiś czaszmieniają się? O tym i o podobnych problemach pisze w swoim blogu WłodzimierzZientarski.

 

Tragiczny wypadek Ferrari w Warszawie

Wczoraj wieczorem na ulicy Puławskiej w Warszawie doszło do tragicznego wskutkach wypadku, w którym zginęła jedna osoba, natomiast druga wstanie ciężkim walczy o życie. Jak podaje RMF FM, kierowcą samochodu byłznany dziennikarz motoryzacyjny Maciej Zientarski, natomiast pasażeremdziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

 

Zbadali Roberta Kubicę

Silny charakter, potrzeba wyzwań i adrenaliny, koncentracja na celu –taki wizerunek medialny ma Robert Kubica, polski kierowca w BMW Sauber F1, jakwynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów, przeprowadzonej nazlecenie BMW Polska.

 

Volvo XC60 na każdą drogę

Volvo XC60 zostało wyróżnione w plebiscycie Samochód RokuPlayboya. W jury zasiadali Włodzimierz Zientarski, Andrzej Borowczyk, KrzysztofHołowczyc, Rafał Jemielita, Andrzej Koper, Marcin Klimkowski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017