Wyszukiwałeś:

Zlota X

Kierownica X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zlota Kierownica

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Złota Kierownica 2004 (Goldenes Lenkrad 2004) dla nowego Colta

Jedna z najbardziej prestiżowych motoryzacyjnych nagród na areniemiędzynarodowej powędrowała wczoraj do Mitsubishi Motors.

 

Nagrody "Goldenes Lenkrad 2006" przyznane

Już po raz 31. niemiecki tygodnik "Bild am Sonntag" przyznał"Złote Kierownice" dla najlepszych aut w różnych segmentach.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

"Złote kierownice 2007" rozdane

7 listopada w Berlinie odbył się finał plebiscytu 'Goldene Lenkrad' (ZłotaKierownica) 2007, konkurs organizowany corocznie od 1976 roku przez niemieckitygodnik 'Bild am Sonntag'. W siedmiu kategoriach najwięcej zwycięstwodniosły marki... niemieckie.

 

"Złote kierownice 2008" rozdane

W dniu wczorajszym (5 listopada) niemiecki dziennik Bild am Sonntag przyznałjuż po raz 33. nagrody "Goldenes Lenkrad" dla najlepszych nowości,jakie pojawiły się w mijającym roku na rynku.

 

BMW 120i Cabrio: Klasyczna przyjemność

Lato i wakacyjne wojaże już dawno za nami, a więc przyszedł czas na test...kabrioleta. Na szczęście tegoroczna polska złota jesień nie skąpiła namciepłych i słonecznych dni pozwalając tym samym poznać w pełni uroki jazdyz odkrytym dachem i utwierdziła nas w przekonaniu, że dla takich chwil wartożyć.

 

"Goldenes Lenkrad", czyli najlepsze auta wg Niemców

Już po raz 34. rozdane zostały nagrody "Goldenes Lenkrad" dlanajlepszych nowości, jakie w ostatnim czasie zadebiutowały na rynkuniemieckim.

 

Kolejne wyróżnienia dla Porsche

Dwa modele Porsche zostały wyróżnione prestiżową nagrodą "AutoTrophy" renomowanego niemieckiego czasopisma specjalistycznego AutoZeitung. To kolejne dwie nagrody dodane do sporej już kolekcjiwyróżnień w ostatnich tygodniach.

 

Volkswagen Polo oficjalnie Samochodem Roku 2010

W Wolfsburgu, na ręce prof. dr. Martina Winterkorna – prezesa zarząduVolkswagen AG, przekazano statuetkę "Car of The Year 2010". Nowe Polozostało zatem oficjalnie Samochodem Roku 2010.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zlota Kierownica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017