Wyszukiwałeś:

Zlota X

Kierownica X

. Znaleziono 471 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zlota Kierownica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 471 wszystkich):

Złota Kierownica 2004 (Goldenes Lenkrad 2004) dla nowego Colta

Jedna z najbardziej prestiżowych motoryzacyjnych nagród na areniemiędzynarodowej powędrowała wczoraj do Mitsubishi Motors.

 

Nagrody "Goldenes Lenkrad 2006" przyznane

Już po raz 31. niemiecki tygodnik "Bild am Sonntag" przyznał"Złote Kierownice" dla najlepszych aut w różnych segmentach.

 

"Miejski wędrownik" za 68.500 złotych

Wczoraj w warszawskiej Fortecy odbyła się premiera samochodu, który będziekolejną bardzo ciekawą pozycją wypełniającą niszę o nazwie crossover.Mowa jest tutaj o modelu Nissan Qashqai. Samochód jest już dostępny wsprzedaży, a jego najtańsza wersja będzie kosztować 68.500 złotych.

 

"Złote kierownice 2007" rozdane

7 listopada w Berlinie odbył się finał plebiscytu 'Goldene Lenkrad' (ZłotaKierownica) 2007, konkurs organizowany corocznie od 1976 roku przez niemieckitygodnik 'Bild am Sonntag'. W siedmiu kategoriach najwięcej zwycięstwodniosły marki... niemieckie.

 

"Złote kierownice 2008" rozdane

W dniu wczorajszym (5 listopada) niemiecki dziennik Bild am Sonntag przyznałjuż po raz 33. nagrody "Goldenes Lenkrad" dla najlepszych nowości,jakie pojawiły się w mijającym roku na rynku.

 

"Goldenes Lenkrad", czyli najlepsze auta wg Niemców

Już po raz 34. rozdane zostały nagrody "Goldenes Lenkrad" dlanajlepszych nowości, jakie w ostatnim czasie zadebiutowały na rynkuniemieckim.

 

Złote Kierownice 2010 rozdane

Tygodnik "Auto Bild", odpowiednik polskiego "Auto Świata",rozdał niedawno Złote Kierownice na rok 2010.

 

"Złota kierownica" powędruje do...

Czasopisma "Auto Bild" oraz "Bild am Sonntag" przyznałyjuż po raz 36. "Złotą kierownicę" w sześciu kategoriach.Plebiscyt, jak co roku zresztą, został zdominowany przez auta niemieckiejprodukcji.

 

"Złote kierownice" rozdane

Właśnie poznaliśmy zwycięzców w plebiscycie "GoldenesLenkrad", jednym z bardziej popularnych konkursów motoryzacyjnych naniemieckim rynku, organizowanym przez magazyny Bild am Sonntag oraz AutoBild.

 

Regeneracja kierownicy

Kierownica samochodowa jest elementem, który z racji ciągłegoużytkowania najszybciej się zużywa. Jednak niezależnie od tego czy tenelement został obszyty skórą czy nie, możliwa jest jego regeneracja.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zlota Kierownica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017