Wyszukiwałeś:

Znicz

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Znicz

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Tymczasowy bilans akcji "Znicz"

Po dniu 1 listopada pozostały już tylko statystyki. W tym dniu na drogachmiały miejsce aż 123 wypadki, w wyniku których zginęło 9 osób, a 172zostały ranne. Pomimo tego policja oceniła wczorajszy dzień jako spokojny,gdyż według służb porządkowych na drogach pojawiły się prawie wszystkiezarejestrowane pojazdy.

 

Bezpieczniejsze Święta

Święta, święta i po świętach. Niestety nie dla wszystkich zakończyłysię one szczęśliwym powrotem do domów. Jak zwykle doszło do wieluwypadków drogowych, choć jak pokazują statystyki policyjne było ichznacznie mniej niż w ostatnich latach.

 

"Znicz 2008" ruszył

Jak co roku, przy okazji Święta Zmarłych policja przeprowadzi akcję"Znicz". Ponad 10 tys. policjantów będzie dbać obezpieczeństwo wybierających się w te dni w podróż.

 

Stop nietrzeźwym kierowcom!

Nadchodzi Wszystkich Świętych. Tysiące kierowców wyruszy wnajodleglejsze zakątki Polski w celu odwiedzenia grobów swoich bliskich,a przy okazji spotka się z rodziną. Sprzyja to niestety spożywaniu alkoholu ipóźniejszej jeździe pod jego wpływem.

 

Wciąż kieruje nami brawura

Mimo wielokrotnie powtarzanych apeli podczas akcji "Znicz 2008"doszło do 424 wypadków drogowych, w których zginęło 41osób, a 533 zostało ranne. Niestety nie zabrakło nieodpowiedzialnych,którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu - tych udało się zatrzymać wrekordowej liczbie 1416.

 

10 tys. policjantów na drogach

Blisko 10 tys. policjantów ruchu drogowego i prewencji będzie czuwałonad bezpieczeństwem odwiedzających groby bliskich. Akcja "Znicz2009" rozpocznie się 31 października i potrwa do 1 listopada.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017