Wyszukiwałeś:

Zonda X

R X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zonda R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Pagani Zonda C12 F: Roadster w hołdzie

Włoski producent ultra-sportowych samochodów, firma Pagani na targachr>samochodowych w Genewie zaprezentuje nowy model Zonda C12 F Roadster będącyr>hołdem dla legendarnego, pięciokrotnego mistrza Formuły 1, Argentyńczykar>Juana Manuela Fangio.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wr>topowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,r>Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Lexus LF-A ustanawia rekord

Jak podaje magazyn Auto Express oraz pewne japońskie źródło, nowyr>Lexus LF-A zasilany sinikiem o mocy 552 koni mechanicznych pobił rekord nar>północnej pętli niemieckiego toru Nurburgring. Dotychczas najlepszar>"czasówka" należała do modelu Pagani Zonda F.

 

Pagani stawia na dźwięk

Producent supersamochodów pochodzących ze słonecznej Italii, firmar>Zonda postanowiła zainwestować w dźwięk. Okazuje się, że twórcar>modeli takich jak Zonda R czy Zonda S7.3 nie będzie poprawiał dźwiękur>wydobywającego się z wydechu swoich modeli, tylko zamierza trafić w gustar>audiofili.

 

Nissan GT-R: Oficjalny rekord

Japońskie cudo techniki i inżynierii motoryzacyjnej może być terazr>oficjalnie nazywane jednym z najszybszych samochodów dopuszczonych dor>ruchu ulicznego. Na sławnym torze Nurburgring Nissan GT-R uzyskał czas 7 minutr>29 sekund. Lepszy jest tylko Pagani Zonda F.

 

Ekskluzywne Pagani Cinque

Wytrawnym znawcom supersamochodów marki Pagani nie trzeba przedstawiać.r>Włoscy specjaliści od sportowych modeli stworzyli auto o nazwie Zonda F,r>które jest obecnie seryjnie produkowane. Można wybierać spośródr>dwóch wersji nadwoziowych, jednak producent nie zamierza na tymr>poprzestać.

 

Pagani Zonda R w środowisku naturalnym

Pagani Zonda R po raz pierwszy na wybiegu. W sieci pojawiły się zdjęciar>supersamochodu, podczas testów na torze wyścigowym.

 

Supersamochód bez dachu za 6 milionów

Jeżeli Pagani Zonda Cinque jest dla kogoś zbyt powszednim autem, by uznać jer>za egzotyka, Horacio Pagani i jego firma znalazły rozwiązanie na ten problem.r>Jest nim Pagani Zonda Cinque Roadster - jeden z najdroższych produkowanychr>samochodów świata.

 

Pagani C9 pod koniec roku

Potwierdziły się informacje, iż już pod koniec bieżącego roku zadebiutujer>na rynku całkowicie nowy Pagani C9. Auto kosztować będzie ok. 900 tys. euro.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zonda R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017