Wyszukiwałeś:

Zrzeszenie X

Miedzynarodowych X

Przewoznikow X

Drogowych X

Polsce X

. Znaleziono 15 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zrzeszenie Miedzynarodowych Przewoznikow Drogowych w Polsce

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Staną TIR-y w całym kraju

ZMPD, czyli Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych orazstowarzyszenia regionalne przewoźników, podjęły decyzję o zatrzymaniuw dniu 11 czerwca o godz. 12.00 ruchu pojazdów ciężarowych w całymkraju.

 

W poniedziałek – akcja ślimak

W najbliższy poniedziałek, tj. 23 czerwca odbędzie się kolejna akcjaprotestacyjne zorganizowana przez ZMPD, czyli Zrzeszenie MiędzynarodowychPrzewoźników Drogowych.

 

ZMPD: "Zablokujemy Ambasadę Rosji i Ministerstwo Infrastruktury!"

Przewoźnicy drogowi zajmujący się transportem międzynarodowym zapowiadzielipodczas wczorajszej konferencji prasowej blokadę Warszawy – tiry mająstanąć przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie i MinisterstwemInfrastruktury. Powodem tej decyzji jest coraz bardziej odczuwalny problem brakuzezwoleń na wykonywanie przewozów do Rosji.

 

Polska – Rosja: spór o limity trwa

Rozmowy władz polskich z rosyjskimi na temat limitów na przewóztowarów ciężarówkami przez granicę trwają – niewielejednak z nich wynika. Na rozwiązanie patowej sytuacji nadal czekają corazbardziej zdesperowani przewoźnicy czytamy w Gazecie Wyborczej.

 

Znowu podwyżka winiet i znów protest kierowców

Ogólnopolską akcję protestacyjną planuje 3 czerwca ZrzeszenieMiędzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce - poinformował wczwartek prezes ZMPD Jan Buczek. Protest jest wymierzony przeciwko planowanejprzez rząd na 10 czerwca kolejnej już podwyżkę cen winiet drogowych.

 

Przewoźnicy zawieszają ogólnopolski protest

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce mediuje zrządem. Zapowiadany na środę protest został zawieszony do 10 lipca.

 

W ciągu roku przewozy spadły o ponad 30 proc.

W oczekiwaniu na lepsze czasy, przewoźnicy zaciskają pasa – wielu z nichobniżyło ceny przewozów do poziomu poniżej kosztówdziałalności. Na rynku trwa wojna cenowa i nie można liczyć, że wnajbliższym czasie rynek odbije się od dna - pisze Gazeta Prawna.

 

Polska tygrysem transportu

Według Banku Światowego Polska jest liderem  Europy Środkowo-Wschodniejw branży transportowej. A to oznacza większa wydajność, niższe koszty iwiększy wzrost gospodarczy podał serwis wyborcza-biz.

 

GDDKiA chce zwrotu 1 mld od przewoźników

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uszczelniła w 2008 rokusystem przekazywania opłat ze sprzedaży kart opłaty drogowej oraz zezwoleń.Uzyskała także sądowy nakaz zapłaty zaległych opłat drogowych. Domaga sięzwrotu ponad miliarda zł zaległych opłat od  stowarzyszeńprzewoźników z powodu nie przekazania ich w latach 2004-2008.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zrzeszenie Miedzynarodowych Przewoznikow Drogowych w Polsce".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017