Wyszukiwałeś:

Zwiazek X

Dealerow X

Samochodow X

. Znaleziono 91 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zwiazek Dealerow Samochodow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 91 wszystkich):

Powstanie Związek Dealerów Samochodów

Polska jest najprawdopodobniej jedynym krajem europejskim, w którymbranża dealerska (licząca ponad 1000 podmiotów, zatrudniających ponad30 tys. osób), pozbawiona jest swojej organizacji. Ta sytuacja zmienisię 25 września – w dniu zjazdu założycielskiego ZwiązkuDealerów Samochodów.

 

Dealerzy łączą siły - ZDS powołany

W Warszawie odbył się zjazd założycielski Związku DealerówSamochodów – nowej organizacji tworzonej przez polskichprzedsiębiorców działających na rynku dystrybucji samochodów iusług serwisowych.

 

Rośnie Związek Dealerów Samochodów

Związek Dealerów Samochodów po nieco ponad 3 miesiącach odpowstania liczy już 120 członków. Firmy dealerskie należące do ZDSreprezentują obecnie ponad 32 procent całego polskiego rynku sprzedaży nowychsamochodów i usług serwisowych.

 

Lista największych polskich dealerów samochodów

Ogłoszono po raz trzeci listę największych polskich grup dealerskich idealerów samochodów TOP 50. Na pierwszym miejscu znalazła sięPolska Grupa Dealerów, która w ubiegłym roku sprzedała łącznie10545 samochodów.

 

Związek Dealerów krytykuje MF

Związek Dealerów Samochodów apeluje do Rady Ministrów RP ozaniechanie prac nad likwidacją możliwości odliczenia podatku VAT odsamochodów z tzw. kratką.

 

"Każde auto bez akcyzy sprowadzę"

Związek Dealerów Samochodów wystosował list otwarty do ministrafinansów Jacka Rostowskiego w sprawie nasilającego się zjawiskasprowadzania do Polski samochodów osobowych, rejestrowanych zagranicąjako auta ciężarowe, i w ten sposób unikania płacenia akcyzy.

 

Hity rynku dealerskiego 2010

Miesięcznik Dealer wybrał najważniejsze dealerskie wydarzenia ubiegłegoroku. W tym zestawieniu pierwsze miejsce zajęło wprowadzenie nowegorozporządzenia GVO. Zobacz, co jeszcze ważnego wydarzyło się w minionychdwunastu miesiącach na rynku dealerskim.

 

Czy zarejestrujemy nowe auta u dealera?

Proponowane zmiany w systemie rejestracji samochodów to krok w dobrąstronę, tyle że połowiczny. Związek Dealerów Samochodówpostuluje jednocześnie, by wprowadzić ułatwienia w rejestracjipojazdów dla osób, które kupują nowe auta bezpośrednio udealera.

 

Jak nie wskażesz kierowcy, dostaniesz mandat z automatu

Ministerstwo Transportu chce, by w razie niewskazania kierującego autem,którym zostało popełnione wykroczenie drogowe, z automatu odpowiadałjego właściciel. Pomysł ten już spotkał się z ostrym sprzeciwem, międzyinnymi ze strony Związku Dealerów Samochodów.

 

Związek Dealerów Samochodów przeciw rejestracji "anglików"

Samochody z kierownicą po prawej stronie niebawem będzie można rejestrowaćbez większych przeszkód w naszym kraju. Choć wciąż słychać głosykrytyki wobec tego pomysłu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Zwiazek Dealerow Samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017