Wyszukiwałeś:

Zylina

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Zylina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Kontrakty w branży motoryzacyjnej obrodziły

Po trzech ważnych dla TRANSSYSTEMU kontraktach dla zakładówprodukcyjnych General Motors, BMW Spartanburg i Hyundai w Żylinie zostałpodpisany kolejny cenny kontrakt na dostawy i montaże w zakładach OplaSaragossa w Hiszpanii oraz w Renault Maubeuge we Francji.

 

Fabryka w Żylinie rusza w listopadzie

Już w przyszłym miesiącu ruszy "pełną parą" produkcja modelucee'd w słowackiej fabryce Kia Motors Corporation. Łączna inwestycjakoreańskiej firmy wyniosła ponad miliard euro.

 

Fabryka Kia także w USA

Wczoraj informowaliśmy o uruchomieniu już w listopadzie produkcji w fabryceKia w słowackiej Żylinie. To jednak nie jedyna inwestycja koreańskiegokoncernu. W ubiegłym tygodniu ruszyła budowa pierwszej fabryki w USA.

 

Kia cee`d dla Policji

Kia będzie oficjalnym dostawcą radiowozów dla Policji. Niestety nienaszej, tylko Słowackiej. Na mocy podpisanego kontraktu, w ramach odnowyzasobów policji koreański producent dostarczy około 4 tysięcysamochodów produkowanych w Żylinie. Pierwsza partia sprzętu jużzostała przekazana.

 

Jak się robi Kię...

Podczas niedawnej premiery nowej wersji kombi popularnego w naszym kraju modeluKia cee`d mieliśmy okazję odwiedzić pierwszą, europejską fabrykę tegopołudniowokoreańskiego producenta w Europie. W ciągu dwóch ipół roku w słowackiej Żylinie został stworzony jeden z najbardziejnowoczesnych obiektów tworzący solidne samochody, skierowane pod naszeeuropejskie gusta.

 

Stutysięczna Kia cee`d

Włodarze europejskiego oddziału Kia Motors już od dawna zapowiadali, żewybudowana za ponad miliard euro fabryka w słowackiej Żylinie będziewyznacznikiem pod względem jakości i produktywności dla innychproducentów. Kilka dni temu, 3 października robotnicy pracujący dlakoreańskiego producenta zmontowali egzemplarz modelu cee`d o numerze 100.000.

 

Kia wrzuca trzeci bieg

Kia planuje zatrudnić 1000 nowych pracowników w rekrutacji, która zakończy się w grudniu. W pierwszym kwartale roku 2012 fabryka na Słowacjibędzie pracować na trzy zmiany. Koreański producent chce nadążyć nadrosnącym popytem na samochody marki Kia.

 

Więcej silników Kii ze Słowacji

Nie tylko uruchomienie trzeciej zmiany w słowackiej fabryce Kii w Żylinieprzyczyni się do wzrostu zatrudnienia. W dniu wczorajszym koreański producentsamochodów uruchomił seryjną produkcję silników benzynowych wnowym zakładzie w Żylinie.

 

Kia świętuje sukces swojej fabryki

Europejska fabryka koreańskiego producenta w Żylinie ma powody do świętowania. Rosnący popyt na modele Kia spowodował, że w zakładzie odnotowano wzrost produkcji.

 

Ruszyła produkcja nowego modelu Kia

Fabryka  Kia w Żylinie oficjalnie rozpoczęła w dniu dzisiejszym produkcję modelu cee’d Sportswagon nowej generacji. Samochód miałswoją premierę podczas salonu samochodowego w Genewie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017