Wyszukiwałeś:

a2 X

Lodz X

Warszawa X

. Znaleziono 154 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a2 Lodz Warszawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 154 wszystkich):

Wątek na forum: Krok bliżej autostrady A2 Łódź-Warszawa

Jak patrzę na to tempo budowy A2 to wydaje mi się, że właściwszy byłby tytuł "Autostrada A2 Łódź-Warszawa bliżej kroku" aaa

 

Przetargi na A2 Łódź-Warszawa ogłoszone

GDDKiA ogłosiła przetargi na budowę autostrady A2 z Łodzi do Warszawy orazna nadzór nad budową. Trasa powstanie w systemie PartnerstwaPubliczno-Prywatnego. Podpisanie umów przewidziane jest na wrzesień 2009roku. Firmy mają na projekt i budowę 32 miesiące. Kierowcy będą mogliprzejechać tym odcinkiem na Euro 2012.

 

Autostrada A2 z Łodzi do Warszawy ma być gotowa na EURO 2012

Budowa autostrady A2 z Łodzi do Warszawy na terenie województwałódzkiego oficjalnie rozpoczęta. - Autostrada A2 ma połączyć dwabardzo ważne miasta w Polsce - stolicę i Łódź. Tak naprawdę jest tojednak droga do Europy. Autostrada A2 ma służyć kibicom, którzy będąprzyjeżdżać do stolicy na otwarcie mistrzostw Europy w 2012 roku - zapewniłminister Cezary Grabarczyk. Budowa całej trasy wyniesie ponad 3,2 mld zł.

 

91 km autostrady A2 w budowie

91 kilometrów autostrady A-2 pomiędzy Łodzią a Warszawą jest wielkimplacem budowy. Kierowcy będą mogli przejechać nową trasą między Łodzią aWarszawą w maju 2012r. Koszt budowy 91 km autostrady wynosi 3,2 mld zł.Obecnie prowadzone są prace na które pozwalają niższe temperatury.

 

Wkrótce A2 połączy nas z europejską siecią autostrad

Dobra wiadomość dla kierowców - już za sześć miesięcy będziemymogli bezpośrednio i szybko przejechać autostradą A2 z centrum do zachodniejgranicy Polski i dalej włączyć się w europejską sieć autostrad.Spółka koncesyjna, Autostrada Wielkopolska II SA oraz firma realizacyjna A2Strada Sp. z o.o. wyprzedziły harmonogramy i jeszcze pod koniec tegoroku planują oddać brakujący odcinek A2 z Nowego Tomyśla do Świecka.Całkowity koszt budowy 106 kilometrowego odcinka autostrady „podklucz” to 1 mld 298 mln euro.

 

Problemy z nawierzchnią A2 Łódź - Warszawa

Jak wynika z ustaleń technologów GDDKiA, po ostatnich mrozach naautostradzie A2 między Łodzią a Warszawą pojawiły się szczeliny wpodbudowie asfaltowej. Badania odwiertów potrwają do końca przyszłegotygodnia. Po zakończeniu badań wykonawcy będą musieli zaproponowaćtechnologie naprawy rozszczelnień.

 

Wykonawcy wezwani do naprawy A2

Po ostatnich mrozach na autostradzie A2 między Łodzią a Warszawą pojawiłysię szczeliny w podbudowie asfaltowej. W ciągu 7 dni wykonawcy Autostrady A2Stryków-Konotopa mają przedstawić Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad program naprawczy dla spękań powstałych w warstwachkonstrukcyjnych autostrady. Wszystkie naprawy zostaną wykonane na kosztwykonawców – informuje GDDKiA.

 

Wątek na forum: Problemy z nawierzchnią A2 Łódź - Warszawa

Tego naprawdę już nie chce się komentować. Autostrada Łódź-Warszawa to nie tylko największa polska kompromitacja drogowa, ale chyba największa drogowa kompromitacja na świecie. Ciągle problemy i co chwlę wyskakuje nowe, kolejne sratatata...Ten cyrk trwa już 30-parę lat. Czy doczekam się wreszcie ...

 

Raport z budowy A2

W ponad 80 procentach jest już ułożona warstwa podbudowy na budowanejautostradzie A2 – taka jest średnia ze wszystkich pięciuodcinków. Największe zaawansowanie w układaniu nawierzchni jest naodcinku E położonym najbliżej Warszawy, najmniejsze na środkowym odcinku C– wynika z raportu przedstawionego przez Generalną Dyrekcję DrógKrajowych i Autostrad.

 

Wyścig z czasem na A2

Kierowcy mogą już  jeździć nowym wiaduktem biegnącym nad autostradąA2 Stryków-Konotopa, wybudowanym na odcinku E (blisko Warszawy). Na samejautostradzie trwa wyścig z czasem. GDDKiA informuje o postępach na budowie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "a2 Lodz Warszawa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017