Wyszukiwałeś:

a2 X

Lodz X

Warszawa X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a2 Lodz Warszawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

"Łódzka A2"

Budowa "łódzkiego" odcinka autostrady A2 to koszt ponad 153,9 mlneuro. Prace na trzech odcinkach liczących łącznie 58 km rozpoczęły niemalrównolegle. Inwestycja rozpoczęta pod koniec sierpnia 2004 r ma zostaćzrealizowana w 15 miesięcy.

 

W lipcu nowy odcinek A2

Dobiega końca największa w ostatnich latach budowa autostradowa Europy. Jużza niespełna miesiąc odcinek autostrady A2 Konin - Stryków będziebezpłatnie udostępniony dla kierowców. Rozpoczęta we wrześniu 2004 r.inwestycja na 105 km odcinku pochłonęła aż 450 mln EUR.

 

Łódź bez obwodnicy?

Dzięki planowanym od kilku lat inwestycjom miał powstać "ring"dróg otaczających Łódź. Łódź miała pełnić rolę logistycznego centrumPolski. Czy tak będzie - wszystko zależy od tego czy wdrożony zostanie nowypomysł GDDKiA?

 

Łódź: nowy wiadukt na DK 72

Kierowcy mogą już przejeżdżać przez nowo wybudowany wiadukt na ul.Brzezińskiej w Łodzi. Ulica Brzezińska jest fragmentem drogi krajowej nr 72,będącej głównym szlakiem komunikacyjnym łączącym Łódź z RawąMazowiecką, a także z drogą ekspresową nr 8 (Warszawa - Wrocław). Dlamieszkańców Łodzi droga krajowa nr 72 to również popularna trasa doWarszawy.

 

Autostrada A2 w polu

Rząd przeciąga przygotowania do budowy 95 km autostrady w stronę stolicy.Zanosi się na to, że przyjdzie poczekać nawet dłużej niż do 2010 roku.Taką datę minister transportu Jerzy Polaczek podawał na otwarciu autostradypod Łodzią.

 

Przetargi na A2 Łódź-Warszawa ogłoszone

GDDKiA ogłosiła przetargi na budowę autostrady A2 z Łodzi do Warszawy orazna nadzór nad budową. Trasa powstanie w systemie PartnerstwaPubliczno-Prywatnego. Podpisanie umów przewidziane jest na wrzesień 2009roku. Firmy mają na projekt i budowę 32 miesiące. Kierowcy będą mogliprzejechać tym odcinkiem na Euro 2012.

 

Krok bliżej autostrady A2 Łódź-Warszawa

Zgodnie z założonym harmonogramem, zakończony został pierwszy etappostępowania przetargowego na wybór wykonawcy projektu i budowyautostrady A2 od Strykowa do Konotopy, podzielonej na pięć odcinkóworaz oferty na zarządzanie kontraktem na projekt i budowę całości autostradyA2 od Strykowa do Konotopy, w tym pełnienie nadzoru nad projektowaniem irealizacją robót.

 

Protest na A2 bezzasadny

Konsorcjum firm NDI/SB Granit, które startowało w przetargach na projekti budowę autostrady A2, ale złożyło oferty znacznie droższe odnajtańszych, chce unieważnienia postępowań przetargowych. Protest jestjednak, jak podaje GDDKiA, bezzasadny, opiera się bowiem na nieobowiązującychjuż przepisach prawa zamówień publicznych.

 

Chińczycy zaniżyli ceny za A2 Łódź – Warszawa?

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa chce, by Komisja Europejskazbadała, czy podczas przetargu na budowę autostrady A2 Łódź -Warszawa nie doszło do nieuczciwej konkurencji. Według Izby chińska firmazaniżyła cenę o minimum 600 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "a2 Lodz Warszawa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017