Wyszukiwałeś:

a2 X

strykow X

konotopa X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: a2 strykow konotopa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

"Łódzka A2"

Budowa "łódzkiego" odcinka autostrady A2 to koszt ponad 153,9 mlneuro. Prace na trzech odcinkach liczących łącznie 58 km rozpoczęły niemalrównolegle. Inwestycja rozpoczęta pod koniec sierpnia 2004 r ma zostaćzrealizowana w 15 miesięcy.

 

Ruszyły przetargi na A2 i A1?

Został zakończony pierwszy z trzech etapów postępowań przetargowych nabudowę odcinków autostrady A2 Stryków-Konotpa (95 km) i autostrady A1Stryków-Pyrzowice (180 km) – poinformowała GDDKiA. Sektor transportuzakłada, prace budowlane ruszą w drugim kwartale 2008 roku.

 

Umowa na A2 Stryków – Konotopa jeszcze w tym roku

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zakończą się negocjacje w sprawie budowyautostrady A2 na odcinku Stryków – Konotopa. Jak podała GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, podpisanie umowy z wykonawcą jestplanowane na IV kwartał bieżącego roku.

 

Wielu chętnych na budowę A2 Stryków – Konotopa

Zainteresowanie firm drogowych, w tym chińskich i indyjskich, budowąautostrady A2 od Strykowa do Konotopy okazało się bardzo duże. Konsorcjapotencjalnych wykonawców złożyły aż 87 ofert na wykonanieposzczególnych odcinków trasy. Wybór wykonawców wewrześniu. Trasa będzie gotowa w maju 2012 roku.

 

GDDKiA: A2 Stryków – Konotopa zgodnie z planem

Rusza drugi etap przetargu na wybór wykonawców prac przy budowie91 kilometrowego odcinka autostrady A2 od Strykowa do Konotopy. Wybórwykonawcy planowany jest na wrzesień, podpisanie umowy 30 września 2009 roku.

 

GDDKiA: Przygotowania do A2 Stryków - Konotopa zgodne z planem

Pod koniec przyszłego tygodnia poznamy oferty cenowe złożone przezwykonawców w postępowaniach przetargowych na projekt i budowęautostrady A2 Stryków - Konotopa. Do 30 września 2009 roku, zgodnie zprzyjętym harmonogramem, zostanie zakończony proces wyboru wykonawcy prac.91-kilometrowy odcinek autostrady będzie gotowy do końca maja 2012 roku– zapewnia GDDKiA.

 

Wykonawcy A2 Stryków – Konotopa wybrani

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetargina projekt i budowę autostrady A2 od Strykowa do Konotopy.  Ogólnykosztorys GDDKiA zakładał koszt inwestycji od Strykowa do Konotopy na poziomie5,7 mld złotych. Po zsumowaniu zwycięskich ofert na poszczególneodcinki, prognozowany koszt inwestycji to 3,2 mld zł. Oszczędność zatemmoże wynieść 2,5 mld zł. 91 kilometrowy odcinek autostrady A2 ma być gotowydo końca maja 2012 roku.

 

GDDKiA oddaliła protesty w sprawie A2

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddaliła wszystkieprotesty i wszystkie zawarte w nich zarzuty złożone po rozstrzygnięciuprzetargu na projekt i budowę 91-km odcinka autostrady A2 ze Strykowa doKonotopy. Umowy z wykonawcami zostaną podpisane na przełomie września ipaździernika, zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem.

 

Jeszcze we wrześniu umowy na A2 Stryków – Konotopa

Krajowa Izba Odwoławcza wydała zgodę na podpisanie umów z wykonawcamiprojektu i budowy autostrady A2 Stryków – Konotopa przedostatecznym rozstrzygnięciem protestu dla odcinków A, B i C autostradyA2. Podpisanie umów jest planowane, zgodnie z przyjętym harmonogramem,pod koniec września br.

 

Prawie 40 mln zł dla zarządcy A2 Stryków - Konotopa

GDDKiA podpisała pierwszą umowę związana z realizacją autostrady A2 naodcinku Stryków – Konotopa. Jest to umowa związana z zarządzaniem kontraktem na projekt i budowę autostrady A2 od Strykowa doKonotopy, w tym pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacjąrobót.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "a2 strykow konotopa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017