Wyszukiwałeś:

aerodynamika

. Znaleziono 592 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aerodynamika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 592 wszystkich):

Toyota Prius parkuje sama

Już wkrótce w u europejskich dilerów pojawi się odmłodzona wersjahybrydowej Toyoty Prius. Samochód będzie miał lekko zmodyfikowanąkaroserię, bardziej zwarty układ jezdny oraz zupełnie nowy systemułatwiający parkowanie.

 

Defender wchodzi w XXI wiek

Kilka dni temu zaprezentowany został nowy Land Rover Defender, któregoodświeżona wersja będzie dostępna w sprzedaży przynajmniej do 2010 roku.Zmianom uległy zarówno wygląd zewnętrzny, jak też i środek.

 

Eko-Fabia

Ochrona środowiska to u producentów samochodowych temat o corazwiększym znaczeniu. Nie chodzi tu tylko o prestiż i pozytywny odbiórmarki przez klientów ale także o przyszłe korzyści płynące zestosowania bardziej przyjaznych dla natury napędów. O swoje ekologicznepoletko zaczyna dbać również Skoda.

 

Najszybszy Mercedes bez dachu

Potencjalni nabywcy Mercedesa SLR będą mieć teraz nowy problem. Do wersjicoupe dołączyła właśnie wersja roadster wyposażona w miękki dach. Autopojawi się w salonach samochodowych na początku września tego roku.

 

Cudze chwalicie...

Statystyczny Polak zapytany o sporty motorowe w kontekście narodowym zpewnością odpowie nam: 'Formuła 1', 'Kubica' lub w ostateczności wymieninam kilka nazwisk znanych rajdowców. Jednak niewiele osób wie (pozawtajemniczonymi), że od lat funkcjonuje u nas taka dyscyplina jak WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Niestety o ich istnieniu w skali ogólnopolskiejwie dość wąska garstka osób, a szkoda, gdyż są to nie mniej emocjonującezawody niż te rozreklamowane w mediach.

 

GTS po brytyjsku

Mało znany w pozostałej części kontynentu, brytyjski producent samochodówFarbio, zaprezentował kilka dni temu swój całkowicie nowy samochód. Model onazwie GTS, który będzie produkowany w południowej Anglii, ma pokazaćświatu jak wygląda połączenie sportu i elegancji po brytyjsku.

 

Formuła 1 tańsza o 30% dzięki nowym przepisom

Radykalna redukcja sesji testowych i korzystniejsze warunki zakupusilników dla niefabrycznych zespołów. To jedne z najważniejszychzmian w regulaminie Formuły 1, które mają w nadchodzącym sezonieuczynić z królowej motosportu tańszymi, bardziej ekologicznymi i conajważniejsze z punktu widzenia kibiców, bardziej efektownymiwyścigami.

 

Wytrzymałość ważniejsza niż aerodynamika

Pierwsze, tegoroczne testy nowych bolidów Formuły 1 na torze w Walencji,bardziej przypominały maratony niż sesje treningowe. Mimo że na torzeregularnie kursowało siedem wyścigówek, zdarzyły się tylko dwieawarie.

 

Nowe auto: Seat Ateca Ateca 1.4 Eco TSI FR Start&Stop 4Drive DSG 150KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 127500 PLN, rok produkcji: 2016, nadwozie: kombi 5-drzwiowy, silnik: turbo benzynowy 1395cm3 150 KM

 

Nowe auto: Seat Ateca Ateca 2.0 TSI FR Start&Stop 4Drive DSG 190KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 134300 PLN, rok produkcji: 2016, nadwozie: kombi 5-drzwiowy, silnik: turbo benzynowy 1984cm3 190 KM

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017