Wyszukiwałeś:

afera X

szpiegowska X

Renault X

. Znaleziono 7 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: afera szpiegowska w Renault

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Roczny urlop dla Alonso?

Kolejny sezon Formuły 1 zbliża się wielkimi krokami, a ubiegłoroczny mistrzświata, Fernando Alonso nie znalazł jeszcze nowego pracodawcy. Były kierowcaMcLarena przez rok może pozostać bezrobotny, sugeruje David Coulthard z teamuRed Bull.

 

Alonso na starych śmieciach?

Dwukrotny mistrz świata Formuły 1 Fernando Alonso ponownie w Renault? Wielewskazuje na to, że Hiszpan po nieudanym roku w ekipie McLaren-Mercedespowróci do zespołu Flavio Briatore i podpisze nowy kontrakt czyniący zAlonso najlepiej zarabiącego kierowcę F1 w historii.

 

F1: Wszyscy z elektroniką McLarena!

FIA zmusiła wszystkie ekipy do używania od nowego sezonu takich samychurządzeń elektronicznych ECU. Jedynym ich dostawcą jest zamieszany w aferęszpiegowską McLaren.

 

Bernie i jego świąteczne życzenia

Dostaliście życzenia świąteczne od swojego szefa? Pewnie było w nichtrochę o zdrowiu, szczęściu, pomyślności i o tym, że będzie lepiej.Zobaczcie w jaki sposób Bernie Ecclestone, ekscentryczny szef Formuły 1,składa życzenia świąteczno-noworoczne śmietance towarzyskiej w tejnajbardziej prestiżowej dyscyplinie motosportu.

 

Afera szpiegowska w Renault - ciąg dalszy

Jakiś czas temu pisaliśmy o domniemanej aferze szpiegowskiej w Renault,której rezultatem było zawieszenie trzech starszych menadżerówfirmy.

 

Wylatują ludzie Renault

Skandal, związany z domniemaną aferą szpiegowską w Renault, w rezultaciespowodował zwolnienia i dymisje wielu wysoko postawionych postaci w firmie.

 

Renault dogadało się z poszkodowanymi

Wszystko wskazuje na to, że Renault doszło do porozumienia z poszkodowanymitrzema menadżerami, którzy zostali niesłusznie oskarżeni o działaniena szkodę firmy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "afera szpiegowska w Renault".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017