Wyszukiwałeś:

afera X

szpiegowska X

. Znaleziono 7 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: afera szpiegowska w

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

F1: I po aferze

Światowa Rada Sportów Motorowych (FIA) zdecydowała się naglezakończyć postępowania wyjaśniające kulisy afery szpiegowskiej w Formule 1w sezonie 2007 w którą zamieszany był zespół McLaren-Mercedes.Komisarze odwołali tym samym spotkanie zaplanowane na 14. lutego 2008, naktórym miały zostać przedstawione wyniki kontroli działu FIAbadającego ten proceder.

 

F1: Spotkania nie będzie

Spotkanie pomiędzy włodarzami McLarena, a włoskim prokuratorem zajmującymsię tzw. aferą szpiegowską miało odbyć się w najbliższy poniedziałek,ale do niego nie dojdzie. Nie wyznaczono też nowej daty przesłuchania.

 

Bernie i jego świąteczne życzenia

Dostaliście życzenia świąteczne od swojego szefa? Pewnie było w nichtrochę o zdrowiu, szczęściu, pomyślności i o tym, że będzie lepiej.Zobaczcie w jaki sposób Bernie Ecclestone, ekscentryczny szef Formuły 1,składa życzenia świąteczno-noworoczne śmietance towarzyskiej w tejnajbardziej prestiżowej dyscyplinie motosportu.

 

Afera szpiegowska w Renault - ciąg dalszy

Jakiś czas temu pisaliśmy o domniemanej aferze szpiegowskiej w Renault,której rezultatem było zawieszenie trzech starszych menadżerówfirmy.

 

Wylatują ludzie Renault

Skandal, związany z domniemaną aferą szpiegowską w Renault, w rezultaciespowodował zwolnienia i dymisje wielu wysoko postawionych postaci w firmie.

 

Renault dogadało się z poszkodowanymi

Wszystko wskazuje na to, że Renault doszło do porozumienia z poszkodowanymitrzema menadżerami, którzy zostali niesłusznie oskarżeni o działaniena szkodę firmy.

 

F1: Coughlan za Michaela w Williamsie

Zespół Williams postanowił rozstać się ze swoim dotychczasowymdyrektorem technicznym, Samem Michaelem. Do brytyjskiej stajni zawitałnatomiast Mike Coughlan, szerzej znany kibicom z afery szpiegowskiej wktórą zamieszane były McLaren i Ferrari.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "afera szpiegowska w".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018