Wyszukiwałeś:

afera

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: afera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Roczny urlop dla Alonso?

Kolejny sezon Formuły 1 zbliża się wielkimi krokami, a ubiegłoroczny mistrzświata, Fernando Alonso nie znalazł jeszcze nowego pracodawcy. Były kierowcaMcLarena przez rok może pozostać bezrobotny, sugeruje David Coulthard z teamuRed Bull.

 

F1: I po aferze

Światowa Rada Sportów Motorowych (FIA) zdecydowała się naglezakończyć postępowania wyjaśniające kulisy afery szpiegowskiej w Formule 1w sezonie 2007 w którą zamieszany był zespół McLaren-Mercedes.Komisarze odwołali tym samym spotkanie zaplanowane na 14. lutego 2008, naktórym miały zostać przedstawione wyniki kontroli działu FIAbadającego ten proceder.

 

F1: Spotkania nie będzie

Spotkanie pomiędzy włodarzami McLarena, a włoskim prokuratorem zajmującymsię tzw. aferą szpiegowską miało odbyć się w najbliższy poniedziałek,ale do niego nie dojdzie. Nie wyznaczono też nowej daty przesłuchania.

 

F1: Ferrari odpuszcza McLarenowi

Kierownictwo zespołu Formuły 1 Ferrari zdecydowało się wycofać wszystkiesądowe pozwy przeciwko ekipie McLaren-Mercedes związane z aferą szpiegowską,do jakiej doszło w ubiegłym roku.

 

Chrysler Polska sprzedaje w Euro

W ostatnim czasie nastąpiło szybkie umacnianie się złotówki. Wzwiązku z tym firma Chrysler Polska. Od 11 lipca br. w cennikach amerykańskiejmarki ceny modeli komunikowane są w Euro w oparciu o kurs dnia NBP. Cennikprezentuje kwoty bez akcyzy i podatku VAT.

 

F1: McLarenowi się upiekło... po raz kolejny

Wykluczenie z trzech wyścigów w zawieszeniu na rok. Taką karęwymierzyła McLarenowi Światowa Rada Sportów Motorowych za kłamstwopodczas Grand Prix Australii.

 

F1: Renault winne, "ustawiło" wyścig!

Zespół Renault został ukarany karą wykluczenia z Formuły 1 wzawieszeniu na 2 lata. Flavio Briatore ma dożywotni zakaz pracy w sportachmotorowych.

 

F1: Jest nowy szef Renault

Bob Bell został tymczasowym szefem zespołu Formuły 1 Renault. ZastąpiłFlavio Briatore, który został wyrzucony z zespołu z Enstone w związkuz tzw. "aferą singapurską".

 

F1: Brawurowe posunięcie Kubicy?

Wiążąc się z Renault Robert Kubica mógłby wreszcie zostać lideremambitnego teamu - czytamy w Przeglądzie Sportowym. Wielu fachowcówuważa, że ewentualne przejście Roberta Kubicy do teamu Renault może okazaćsię błędem. Czy rzeczywiście tak jest?

 

Bernie i jego świąteczne życzenia

Dostaliście życzenia świąteczne od swojego szefa? Pewnie było w nichtrochę o zdrowiu, szczęściu, pomyślności i o tym, że będzie lepiej.Zobaczcie w jaki sposób Bernie Ecclestone, ekscentryczny szef Formuły 1,składa życzenia świąteczno-noworoczne śmietance towarzyskiej w tejnajbardziej prestiżowej dyscyplinie motosportu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017