Wyszukiwałeś:

agresja X

kierownica X

. Znaleziono 13 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: za.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: agresja za kierownica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Peugeot 107: Wyścigowe lwiątko

Peugeot wprowadza do sprzedaży specjalną edycję wyposażeniową dla swojegonajmniejszego modelu 107. Teraz każdy właściciel małego lwiątka będziemógł dodać odrobinę agresji w wyglądzie auta dzięki pakietowi sportowemu"Street Racing".

 

Ford S-Max: Rodzinny, znaczy sportowy

Już od pierwszych zamysłów projektantów Forda, miał on łamaćkonwenanse w dziedzinie vanów. To dzięki niemu decydując się nazałożenie rodziny i zakup pojazdu nie trzeba będzie rezygnować z potrzebydynamizmu, która drzemie w każdym młodym mężczyźnie. Kilkanaściedni temu do naszej redakcji trafił Ford S-MAX wyposażony w dwulitrowy silnikTDCi w wersji Titanium.

 

Alfa Romeo GT Q2: Połykacz zakrętów

Włoskie samochody coupe mają swój klimat. Niebanalny design, ciasnewnętrze oraz wspaniałe właściwości jezdne. Ot, krótkacharakterystyka gatunku. Jeszcze kilkanaście lat temu włożenie diesla podmaskę takiego auta byłoby zamachem na sportowy charakter samochodu. Dzisiajniekoniecznie. Postanowiliśmy to sprawdzić.

 

Dynamicznie, ale nie agresywnie

Badania psychotechniczne obrosły nimbem tajemniczości i cieszą sięwśród kierowców złą sławą. Czy zasłużenie? W rozmowie zAnną Stasiak-Przybylską, psychologiem transportu, postaramy sięomówić najważniejsze kwestie z tym związane.

 

Toyota Prius Plug-in: Lek na agresję bez recepty

W sportach walki, a już na pewno w boksie sportowa agresja jest wręczwskazana. Problem pojawia się, gdy zawodnik nie potrafi jej kontrolować irobi, rzeczy, które później rzucają cień na jego sportowąkarierę. Wydaje nam się, że znaleźliśmy lekarstwo, które nawet zMike’a Tysona zrobiłoby potulnego baranka.

 

Kulturalny kierowca według Skody

Przepisy ruchu drogowego regulują dość szczegółowo zasady poruszaniasię po naszych drogach. Jest jednak wiele niepisanych zasad, któreświadczą o tym, czy jesteś kulturalnym kierowcą, czy też zwykły z Ciebie"burak".

 

Oto typowe błędy kobiet i mężczyzn za kółkiem

Jazda samochodem, jak i każda inna czynność życiowa, niesie ze sobą mniejlub bardziej typowe błędy, których nie zawsze jesteśmy jednakświadomi. Błędy mogą skutkować mandatem, ale i znacznie poważniejszyminastępstwami w postaci wypadku, obrażeń, a nawet śmierci. Oto najczęstszebłędy, jakie za kierownicą popełniają kobiety oraz mężczyźni.

 

A Ty - jakim jesteś kierowcą?

W naszym prawie 40-milionowym kraju, ponad 20 milionówmieszkańców posiada prawo jazdy. Psychologowie przyjrzeli się kierowcomi zdarzeniom drogowym, w których oni uczestniczą, nie tylko podwzględem błędów w technice i taktyce jazdy. Przeanalizowali bowiemkierowców pod kątem zachowań, które kierują nimi podczas jazdy.

 

Najbardziej agresywni kierowcy

Poniedziałek. Poranny wyścig miejskimi arteriami. Każdy pędzi, co drugi spóźniony do pracy. Ten wymusza pierwszeństwo, tamten nie wpuszcza z podporządkowanej, klaksony, obraźliwe gesty. Myślicie, że w Polsce jeździmy agresywnie? Oto wyniki badań.

 

Agresja na drodze - czym jest?

Niczym odkrywczym jest fakt, że na drodze przybywa samochodów. Do 2040roku po naszej planecie ma jeździć aż dwa miliardy aut osobowych i 700milionów ciężarowych. Większy ruch oznacza większe korki ioczywiście większą agresję.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "agresja za kierownica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017