Wyszukiwałeś:

akcja X

charytatywna X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akcja charytatywna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Charytatywny Hyundai

Hyundai przekazał kwotę 100.000 dolarów na rzecz MiędzynarodowegoKomitetu Czerwonego Krzyża, aby wspomóc wysiłki międzynarodowejspołeczności na rzecz pomocy humanitarnej na Haiti. To kolejna z tego typuakcji koreańskiego producenta.

 

Hyundai wspiera walkę z ubóstwem

Koreański koncern już po raz czwarty przyłączył się do kampanii WhiteBand, której celem jest przeciwstawienie się ubóstwu inierówności społecznej.

 

Land Rover pomaga weteranom

Fundacja "Help for Heroes" otrzymała właśnie milionowego RangeRovera, wyprodukowanego w fabryce w Solihull.

 

Charytatywne MINI

MINI, stylizowane przez legendę rocka Paula Wellera, zostanie zlicytowany nacharytatywnej aukcji na rzecz fundacji Nordoff Robins i War Child.

 

Targi motoryzacyjne w Detroit

Już za sekundę początek North American International Auto Show w Detroit.Właśnie pojawiło się nieco więcej detali dotyczących targów.

 

Targi w stolicy motoryzacji

W Cobo Center w Detroit trwają właśnie targi samochodowe North AmericanInternational Auto Show 2011, które oficjalnie rozpoczęły się 10, azakończą 23 stycznia.

 

Chevrolet dla sierot

Chevrolet przekazał w Europie łącznie sto samochodów StowarzyszeniuSOS Wioski Dziecięce. W Polsce organizacja otrzymała 3 auta.

 

Mini Paceman haute couture

Ten specjalny egzemplarz Pacemana został przygotowany przez włoskiegoprojektanta. Nie chodzi tu jednak o któregoś z designerówBertone, Giugiaro czy Pininfariny. Swoją rękę do złotego Mini przyłożyłsławny kreator mody, Roberto Cavalli.

 

Jeep Renegade z podpisami Rolling Stonesów

Jeśli jesteś fanem zespołu Rolling Stones, a ponadto zastanawiasz się nadzakupem Jeepa Renegade, ta propozycja jest dokładnie dla Ciebie. Do przyszłegowtorku możesz wylicytować małego Jeepa z podpisami członkówlegendarnej rockowej grupy.

 

Jeep ogłosił dwie akcje serwisowe dla dwóch swoich modeli

Dwa modele marki Jeep - Cherokee oraz Grand Cherokee - są bohateramidwóch akcji serwisowych amerykańskiej marki na europejskim rynku.Łącznie do europejskich serwisów wezwanych zostanie prawie ćwierćmiliona aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "akcja charytatywna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017