Wyszukiwałeś:

akcja X

serwisowa X

. Znaleziono 573 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akcja serwisowa

Spróbuj też wyszukać: akcja serwisowa iq akcja serwisowa Jeep Cheeroke

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 573 wszystkich):

Gigatyczna akcja serwisowa Toyoty w USA

3,18 mln samochodów wyprodukowanych przez Toyotę i sprzedanych na rynkuStanów Zjednoczonych musi trafić do serwisu. Jak informuje AutomotiveNews przyczyną tak gigantycznej akcji serwisowej jest wadliwa mata podłogowa,która może doprowadzić nawet do zablokowania się pedału gazu.

 

Aż trzy akcje serwisowe Opla

W autoryzowanych serwisach Opla szykuje się gorący okres. General MotorsPoland organizuje właśnie trzy kampanie serwisowe dotyczące w sumiedziewięciu modeli marki Opel i prawie 45 tys. aut.

 

Kolejne akcje serwisowe Toyoty

Przed Toyotą kolejna globalna akcja serwisowa, dotycząca tym razemproblemów z układem paliwowym. W sumie do serwisów japońskiegokoncernu będzie musiało się udać ok. 1,7 miliona aut na całym świecie.

 

Kolejna potężna akcja serwisowa Toyoty

760 tysięcy egzemplarzy Toyoty RAV4, do tego 18 tysięcy Lexusów HS 250h- Toyota ogłosiła kolejną dużą kampanię serwisową, która jednak maobejmować tylko rynek amerykański.

 

Gigantyczna akcja serwisowa Jeepa

To będzie jedna z największych akcji serwisowych w historii StanówZjednoczonych. Do serwisów zostanie wezwanych w sumie aż 2,7 miliona autdwóch modeli - Jeepa Grand Cherokee oraz Jeepa Liberty.

 

Toyota ogłasza 3 akcje serwisowe

Dziś Toyota Motor Poland ogłosiła przeprowadzenie trzech akcji serwisowych,które mają usunąć potencjalne usterki w samochodach wyprodukowanych wlatach 2004-2010.

 

Dwie akcje serwisowe Chevroleta Sparka

Polski oddział Chevroleta ogłosił rozpoczęcie dwóch akcji serwisowychdla jednego modelu. Do autoryzowanych serwisów amerykańskiej markizaproszonych zostanie ponad 1200 właścicieli modelu Spark.

 

Dwie duże akcje serwisowe Jeepa

Polski oddział marki Jeep poinformował o rozpoczęciu dwóch akcjiprzywoławczych, w ramach których do serwisów trafią takie modelejak Wrangler oraz Grand Cherokee, a także Dodge Durango. Łącznie w całejEuropie kampania obejmie ponad 600 tys. aut.

 

Jeep ogłosił dwie akcje serwisowe dla dwóch swoich modeli

Dwa modele marki Jeep - Cherokee oraz Grand Cherokee - są bohateramidwóch akcji serwisowych amerykańskiej marki na europejskim rynku.Łącznie do europejskich serwisów wezwanych zostanie prawie ćwierćmiliona aut.

 

Bliźniacza akcja serwisowa Captivy i Antary

Dwa bliźniacze modele mają większość podzespołów wspólnych.Nie dziwi więc, że w razie wystąpienia jakiejś usterki, wystąpi ona w obumodelach. Tak jest właśnie w przypadku ogłoszonej akcji serwisowej dlaChevroleta Captivy i Opla Antary.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "akcja serwisowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017