Wyszukiwałeś:

akcja X

serwisowa X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akcja serwisowa

Spróbuj też wyszukać: akcja serwisowa iq akcja serwisowa Jeep Cheeroke

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Mitsubishi do serwisów

Europejski oddział Mitsubishi Motors ogłosił właśnie akcję serwisową dlakilku modeli ze swojego zestawienia. Tylko jeden z tych modeli oferowany był naterenie Polski. Chodzi tutaj o Mitsubishi Grandis z roku modelowego 2006.

 

Płonący tempomat Forda

Komisja Europejska poinformowała kilka dni temu Prezesa Urzędu OchronyKonkurencji i Konsumentów o zagrożeniu, jakie powodować mogą wybrane modeleprodukowane przez markę Ford. Za oceanem akcją objętych zostało już ponad5,7 milionów samochodów.

 

...i w Fiacie Stilo

Pęknięcie sprężyn przedniego zawieszenia może stanowić poważnezagrożenie podczas jazdy Fiatem Stilo. Kompaktowy Fiat jest kolejnym modelem nanaszym rynku, który został objęty akcją serwisową.

 

Gigantyczna akcja serwisowa Nissana

Nissan został zmuszony do przeprowadzenia akcji serwisowej na bardzo szerokąskalę. Japoński producent wezwie do naprawy w Ameryce Północnej 715000 aut w których może dojść do awarii czujników w silniku.

 

Wiosenne serwisowanie z Hondą

W dniach 7 – 19 kwietnia 2008 Honda Poland organizuje wiosenną kampanięserwisową. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do właścicielistarszych samochodów, którzy serwisują swoje auta nieregularnie izazwyczaj w niezależnych warsztatach.

 

Gigatyczna akcja serwisowa Toyoty w USA

3,18 mln samochodów wyprodukowanych przez Toyotę i sprzedanych na rynkuStanów Zjednoczonych musi trafić do serwisu. Jak informuje AutomotiveNews przyczyną tak gigantycznej akcji serwisowej jest wadliwa mata podłogowa,która może doprowadzić nawet do zablokowania się pedału gazu.

 

Przygotuj Volvo na zimę

Od 17 do 18 października 2009 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvozaprasza wszystkich właścicieli Volvo do udziału w „Jesiennej AkcjiSerwisowej 2009”. W ramach akcji klienci mogą skorzystać m.in. zbezpłatnej kontroli akumulatora i atrakcyjnych rabatów na opony zimowe.

 

Audi Q5 do serwisu

Audi Q5 jest kolejnym modelem, który objęty został akcją serwisową.Tym razem problemy mogą dotyczyć osłony przedniego słupka.

 

Kłopoty Toyoty dotkną także Europę

Do tej pory wydawało się, iż gigantyczna, nawet jak na rynek amerykański,akcja serwisowa Toyoty ominie kontynent europejski. Jak się okazuje jednak,wcale nie jest jednak wykluczone, iż z problemem tym będą musieli sięzmierzyć także i kierowcy na naszym kontynencie.

 

Lexusy też do serwisu?

Toyota potwierdziła to o czym informowaliśmy kilka dni temu. Poza globalnąakcją serwisową spowodowaną wadliwym pedałem gazu, japoński koncernogłosił kolejną serię awarii, dotyczącą hamulców w hybrydowymmodelu Prius. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że usterka może wystąpićteż w luksusowych Lexusach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "akcja serwisowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017