Wyszukiwałeś:

akcja

. Znaleziono 173 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akcja

Spróbuj też wyszukać: akcja serwisowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 173 wszystkich):

Ssangyong i 'Światły Kierowca'

Polski oddział Ssangyong przejął patronat nad akcją, której celem jestpoprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Akcja 'Światły Kierowca' polegaćbędzie na propagowaniu używania świateł mijania przez cały rok.

 

Sprawdź ciśnienie nim wyruszysz!

Pod hasłem 'Ciśnienie pod kontrolą' rozpoczęła się akcja prowadzona przezproducenta opon Michelin, mająca zachęcić kierowców do kontroli ciśnienia wswoich samochodach. W największych miastach Polski zostaną rozdawane ulotkidla kierowców.

 

Seat Altea - Zniszczyć czy ocalić?

Dziś rusza emocjonująca akcja marki Seat i telewizji Polsat - "Zniszczyćczy ocalić". Organizatorzy postanowili zbadać "morale" naszegospołeczeństwa proponując niezwykły eksperyment.

 

Płonący tempomat Forda

Komisja Europejska poinformowała kilka dni temu Prezesa Urzędu OchronyKonkurencji i Konsumentów o zagrożeniu, jakie powodować mogą wybrane modeleprodukowane przez markę Ford. Za oceanem akcją objętych zostało już ponad5,7 milionów samochodów.

 

...i w Fiacie Stilo

Pęknięcie sprężyn przedniego zawieszenia może stanowić poważnezagrożenie podczas jazdy Fiatem Stilo. Kompaktowy Fiat jest kolejnym modelem nanaszym rynku, który został objęty akcją serwisową.

 

Polikołaj na drogach

Rózga czy słodki upominek? To zależy od kierowcy. Policjanci zlubuskiej drogówki wręczać dziś będą jedno albo drugiezarówno kierującym, jak i pieszym. Prezenty wręczane będą przezMikołaja, ale… nazwanego Polikołajem. Akcja potrwa do wieczora.

 

W poniedziałek – akcja ślimak

W najbliższy poniedziałek, tj. 23 czerwca odbędzie się kolejna akcjaprotestacyjne zorganizowana przez ZMPD, czyli Zrzeszenie MiędzynarodowychPrzewoźników Drogowych.

 

AlkoCasco – alkomaty na autostradzie A2

Szacuje się, że nietrzeźwi kierowcy odpowiadają za blisko 10% całkowitejliczby wypadków, dlatego konieczne jest prowadzenie odpowiednichdziałań edukacyjnych. W związku z tym na autostradzie A2 rusza akcja„AlkoCasco - Alkomat w każdym aucie”.

 

Gigatyczna akcja serwisowa Toyoty w USA

3,18 mln samochodów wyprodukowanych przez Toyotę i sprzedanych na rynkuStanów Zjednoczonych musi trafić do serwisu. Jak informuje AutomotiveNews przyczyną tak gigantycznej akcji serwisowej jest wadliwa mata podłogowa,która może doprowadzić nawet do zablokowania się pedału gazu.

 

Kłopoty Toyoty dotkną także Europę

Do tej pory wydawało się, iż gigantyczna, nawet jak na rynek amerykański,akcja serwisowa Toyoty ominie kontynent europejski. Jak się okazuje jednak,wcale nie jest jednak wykluczone, iż z problemem tym będą musieli sięzmierzyć także i kierowcy na naszym kontynencie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017