Wyszukiwałeś:

akcja

. Znaleziono 1501 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akcja

Spróbuj też wyszukać: akcja serwisowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1501 wszystkich):

Gigatyczna akcja serwisowa Toyoty w USA

3,18 mln samochodów wyprodukowanych przez Toyotę i sprzedanych na rynkuStanów Zjednoczonych musi trafić do serwisu. Jak informuje AutomotiveNews przyczyną tak gigantycznej akcji serwisowej jest wadliwa mata podłogowa,która może doprowadzić nawet do zablokowania się pedału gazu.

 

Kolejne akcje serwisowe Toyoty

Przed Toyotą kolejna globalna akcja serwisowa, dotycząca tym razemproblemów z układem paliwowym. W sumie do serwisów japońskiegokoncernu będzie musiało się udać ok. 1,7 miliona aut na całym świecie.

 

Kontrowersyjna akcja policji

Śląska drogówka przeprowadziła bardzo nietypową akcję. Korzystającz pomocy kierowcy rajdowego oraz dwóch hostess, sprawdzali, jak kierowcyw czasie jazdy postrzegają i w jaki sposób reagują na różnesytuacje mające miejsce w pobliżu drogi.

 

Jutro startuje akcja "Ciśnienie pod kontrolą"

Na 30 stacjach Statoil zlokalizowanych we wszystkich województwachbędzie można w najbliższą sobotę bezpłatnie zbadać opony i to pod okiemekspertów. Wszystko w ramach akcji "Ciśnienie pod kontrolą".

 

Toyota ogłasza 3 akcje serwisowe

Dziś Toyota Motor Poland ogłosiła przeprowadzenie trzech akcji serwisowych,które mają usunąć potencjalne usterki w samochodach wyprodukowanych wlatach 2004-2010.

 

Dwie akcje serwisowe Mitsubishi Pajero

Polski oddział Mitsubishi ogłosił dwie akcje naprawcze, w ramachktórych do autoryzowanych serwisów japońskiej marki zostanąwezwani właściciele modelu Mitsubishi Pajero z 3,2-litrowymi dieslami podmaską.

 

Dwie akcje serwisowe Chevroleta Sparka

Polski oddział Chevroleta ogłosił rozpoczęcie dwóch akcji serwisowychdla jednego modelu. Do autoryzowanych serwisów amerykańskiej markizaproszonych zostanie ponad 1200 właścicieli modelu Spark.

 

Dwie duże akcje serwisowe Jeepa

Polski oddział marki Jeep poinformował o rozpoczęciu dwóch akcjiprzywoławczych, w ramach których do serwisów trafią takie modelejak Wrangler oraz Grand Cherokee, a także Dodge Durango. Łącznie w całejEuropie kampania obejmie ponad 600 tys. aut.

 

Jeep ogłosił dwie akcje serwisowe dla dwóch swoich modeli

Dwa modele marki Jeep - Cherokee oraz Grand Cherokee - są bohateramidwóch akcji serwisowych amerykańskiej marki na europejskim rynku.Łącznie do europejskich serwisów wezwanych zostanie prawie ćwierćmiliona aut.

 

Bliźniacza akcja serwisowa Captivy i Antary

Dwa bliźniacze modele mają większość podzespołów wspólnych.Nie dziwi więc, że w razie wystąpienia jakiejś usterki, wystąpi ona w obumodelach. Tak jest właśnie w przypadku ogłoszonej akcji serwisowej dlaChevroleta Captivy i Opla Antary.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017