Wyszukiwałeś:

aktualna X

mapa X

samochodowa X

polski X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aktualna mapa samochodowa polski

Spróbuj też wyszukać: aktualna mapa samochodowa polski za darmo obwodnica Wrocławia HORODYSKO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Wizytówka VALEO w Polsce

Valeo, to międzynarodowa grupa wyspecjalizowana w projektowaniu, wytwarzaniu isprzedaży części i systemów samochodowych. Na Mapie PolskiejMotoryzacji może poszczycic się sześcioma zakładmi produkcyjnymi. Aktualniefirma Valeo zatrudnia w Polsce około 1 700 osób.

 

Profesjonalizm w każdym ściegu

Firma Inter Groclin generuje zyski niezbędne do osiągnięcia pozycji lidera narynku foteli samochodowych. W nadchodzących okresach firma zakładasystematyczne zwiększanie mocy produkcyjnych w związku z realizacją nowychkontraktów eksportowych.

 

Fota- ekspansja na Węgry

Fota S.A. rozszerza terytorialny zasięg swojej działalności. Z końcemwrześnia w Budapeszcie nastąpiło oficjalne otwarcie węgierskiej filii firmyFota - Fota Hungary Kft. Uroczystość odbyła się w siedzibie firmy, na ul.Soroksári, w obecności ponad 50 partnerów handlowych.

 

"POLICE" wchodzą w branżę motoryzacyjną

Obowiązek dodawania distrapolu, preparatu do silników wysokoprężnych, odpaździernika br. nakłada Unia Europejska. Z.Ch. "POLICE" SA jakopierwsza firma chemiczna w Polsce i trzecia w Europie zapowiada produkcję tegoroztworu. Produkt powstawać będzie na bazie wytwarzanego w ZakładachChemicznych "POLICE" SA mocznika.

 

Volvo z tapicerką Inter Groclinu

Inter Groclin Auto S.A. poinformował o pozyskaniu nowych zamówieńeksportowych na poszycia siedzeń samochodowych do samochodów Volvo V70 i XC70.Zamówienia realizowane będą dla firmy Johnson Controls, która współpracujez Volvo.

 

Nowe zamówienie Groclinu

Zarząd Inter Groclin Auto S.A., poinformował o pozyskaniu nowych zamówień zfirmy Faurecia na dostawy poszyć siedzeń samochodowych do nowego modelusamochodu będącego następcą Renault Laguna. Nadal trwają negocjacje zdrugim z dwóch kluczowych klientów.

 

Polska atrakcyjna dla inwestorów?

Pomimo porażek, takich jak przegrana w walce o budowę fabrykiMercedesów klasy A i B, nasz kraj jest wciąż jednym znajatrakcyjniejszych w Europie dla potencjalnych inwestorów. Częstouwzględniają oni Polskę w swoich strategiach, w efekcie czego, wieleinwestycji motoryzacyjnych trafia właśnie do nas.

 

Aktualny stan dróg w twojej nawigacji

Wszyscy użytkownicy nawigacji samochodowej NAVTO, dzięki najnowszejaktualizacji map i oprogramowania, otrzymają dostęp do informacji zzasobów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na temataktualnych robót i remontów na polskich drogach. Dane są nabieżąco aktualizowane przez GDDKiA i mogą być pobrane ze stronywww.navto.pl.

 

Trwa rekrutacja do fabryki szyb Pittsburgh Glass Works

Do sierpnia 2011 w Komornikach koło Środy Śląskiej zostanie zbudowanafabryka szyb samochodowych amerykańskiej firmy Pittsburgh Glass Works.Produkcja ruszy wiosną 2012 roku. To jedna z największych bezpośrednichinwestycji zagranicznych w Polsce, całkowita jej wartość jest szacowana naponad 200 mln złotych. W fabryce miejsce pracy znajdzie docelowo co najmniej170 osób. Od początku roku trwa rekrutacja pracowników do fabrykiPGW.

 

MG: Branżę motoryzacyjną traktujemy priorytetowo

- Przemysł motoryzacyjny jest istotną częścią polskiej gospodarki. Dlategointensywnie współpracujemy z przedstawicielami branży. Wspólnieprzygotowujemy rozwiązania, które podtrzymają zatrudnienie i zachęcąinwestorów do lokowania swoich projektów w Polsce –powiedziała wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska na posiedzeniu SejmowejKomisji Gospodarki. Spotkanie poświęcone branży samochodowej odbyło się 6marca 2013 r. w Warszawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "aktualna mapa samochodowa polski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017