Wyszukiwałeś:

akumulator X

litowo X

powietrzny X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akumulator litowo powietrzny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

C-Zero, czyli elektryczny Citroen

Już wkrótce oferta Citroena w gamie małych, miejskich samochodówpowiększy się o model napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym.

 

Tata Nano po raz pierwszy w Polsce

Bez wątpienia jedną z największych gwiazd odbywającej się w minionymtygodniu wystawy Poznań Motor Show była europejska wersja modelu Tata Nano.Ten najtańszy samochód świata, jak się o nim mówi, na polskimrynku zadebiutuje w przyszłym roku.

 

BASF pracuje nad produktami do aut elektrycznych

BASF intensyfikuje badania nad rozwojem innowacyjnych produktów dosamochodów z napędem elektrycznym. Rozszerzenie działań nad rozwojemakumulatorów ma zwiększyć portfel innowacyjnych produktów firmy.

 

Baterie litowo-powietrzne - elektryczna rewolucja?

Jednym z największych mankamentów zespołu zasilającego samochódelektryczny jest bateria o ograniczonej pojemności. Naukowcy od jakiegoś czasupracują nad nową technologią, która pozwoli pomieścić jeszczewięcej energii i będzie bardziej wydajna.

 

Nowy Fuso Canter Eco Hybrid

Historia sukcesu nowego modelu Canter Eco Hybrid trwa dalej: w trzecim kwartale2012 r. w miejscowości Tramagal w Portugalii rozpocznie się jego produkcjaoraz zostanie on wprowadzony na rynek europejski. Tym samym Canter Eco Hybridstanie się pierwszym seryjnym samochodem ciężarowym w swojej klasie,produkowanym w?Europie.

 

MAN Metropolis

Podczas tegorocznej wystawy IAA 2012 zaprezentowany zostanie nowy pojazdMetropolis - niezwykłego samochodu ciężarowego, który w sposóbnadzwyczaj cichy i ekologiczny poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniamitransportowymi w miastach. Wyprodukowany w sposób ekologiczny prąd zsieci elektrycznej umożliwia pojazdowi MAN Metropolis poruszanie się i pracęw sposób całkowicie wolny od emisji CO2.

 

Litowo-tlenowe baterie nowej generacji

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge testują baterie nowej generacji.Litowo-tlenowe akumulatory mają powiększyć zasięg w samochodachelektrycznych. Zobacz, technologię nowych baterii, opracowanych przezangielskich naukowców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "akumulator litowo powietrzny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017