Wyszukiwałeś:

akumulator

. Znaleziono 117 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akumulator

Spróbuj też wyszukać: akumulator 12V 61 Ah 330 A akumulator do vw passat b5 1 9tdi jaki kupić akumulatory

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 117 wszystkich):

Akumulator na srogą zimę

O istnieniu akumulatora przypominamy sobie najczęściej, kiedy podczaskilkunastostopniowych mrozów odmawia nam posłuszeństwa. Na nic wtedy nerwoweprzekręcanie kluczykiem. Aby zapobiec tego typu problemom, firma Boschwypuściła na rynek nowy, bezobsługowy akumulator.

 

Patent Mercedesa na hybrydę

Firma Daimler AG dokonała pewnego przełomu w produkcji akumulatorów.Koncern ze Stuttgartu jest pierwszym producentem na świecie, któremuudało się przystosować technologię litowo-jonową do wymogówprzemysłu motoryzacyjnego. Nowy akumulator pojawi się w hybrydowej S-Klasie.

 

Akumulatory spod Częstochowy

Cztery lata temu w Żarkach pod Częstochową powstała FabrykaAkumulatorów LOXA Sp. z o.o. Dzisiaj produkowane są tam wysokiejjakości akumulatory rozruchowe do wielu rodzajów pojazdów, m.in.samochodów osobowych.

 

Nowe akumulatory ZAP Sznajder

Seria akumulatorów srebrowo-wapniowych SILVER firmy ZAP Sznajderpowiększyła się o nowy akumulator 35Ah, który przeznaczony jest m.in.do popularnych samochodów Daewoo Matiz oraz Daewoo Tico.

 

Elektryczne BMW mają już akumulatory

Choć na moment, kiedy to na naszych drogach pojawi się pierwszy w pełnielektryczny model marki BMW, musimy jeszcze trochę poczekać, to już wiadomo,co będzie pracować pod jego maską.

 

Nowa linia akumulatorów Bosch

Firma Bosch wprowadza do oferty nowy program akumulatorów dosamochodów ciężarowych. Są to akumulatory: T3, T4 i T5, wszystkieznakomicie dostosowane pod względem parametrów elektrycznych iekonomicznych do potrzeb kierowców.

 

CENTRA HEAVY – nowości wśród akumulatorów

Exide Technologies opracował i wprowadza obecnie na rynek nową gamęakumulatorów CENTRA HEAVY dedykowanych do pojazdów ciężarowych,rolniczych oraz autobusów.

 

Koniec ciężkiego akumulatora

Nie dość, że są ciężkie to jeszcze zajmują dużo miejsca i są małowydajne. Mowa jest tutaj o tradycyjnych akumulatorach, które sąodpowiedzialne za zasilanie samochodu. Już niedługo się to zmieni za sprawąPorsche.

 

Milionowy akumulator ZAP Piastów

W połowie grudnia 2009 r. linie produkcyjne zakładów ZAP SznajderBatterien w Piastowie k. Warszawy opuścił milionowy akumulator. Był to modelakumulatora Expedition Plus AGM, tegoroczna nowość produkcyjna. Akumulatorzostał wyeksportowany do jednego z krajów skandynawskich.

 

Akumulatory Seata w promocji

Panująca obecnie zima to prawdziwy egzamin dla naszych samochodowychakumulatorów. Jeżeli Twój akumulator nie jest już w pełnisprawny i boisz się że może Cię zawieść, to lepiej nie czekać, ażulegnie awarii lub rozładowaniu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017