Wyszukiwałeś:

akumulator

. Znaleziono 1226 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akumulator

Spróbuj też wyszukać: akumulator 12V 61 Ah 330 A akumulator do vw passat b5 1 9tdi jaki kupić akumulatory

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1226 wszystkich):

Koniec ciężkiego akumulatora

Nie dość, że są ciężkie to jeszcze zajmują dużo miejsca i są małowydajne. Mowa jest tutaj o tradycyjnych akumulatorach, które sąodpowiedzialne za zasilanie samochodu. Już niedługo się to zmieni za sprawąPorsche.

 

Zadbaj o akumulator

Idzie zima, a wraz z nią ciężkie dni dla akumulatorów w naszychsamochodach. Podpowiadamy co zrobić, by podczas zimowej aury nie wyzionęłyducha, a jak już "padną" - poradzimy jak pomóc im powstać.

 

Znów nie odpalił? Zimą dbaj o akumulator

Trzaskające za oknami mrozy to najgorszy czas dla akumulatorówsamochodowych. Jeśli okazuje się, że po pełnym naładowaniu bateria szybkotraci swoją energię, oznaczać to może tylko jedno. Problemy z odpaleniempojazdu.

 

Akumulator - bez niego ani rusz

Akumulator samochodowy wynaleziony został przez francuskiego fizyka GastonaPlante’a w 1859 roku i od tamtej pory jego założenia konstrukcyjne izasada działania niewiele się zmieniły. Jest on nieodzownym elementemkażdego samochodu i wymaga odpowiedniego dopasowania oraz eksploatacji.

 

Masz auto ze Start-Stop? Potrzebujesz specjalnego akumulatora

Niezależnie od tego czy twój samochód wyposażony jest wnowoczesne systemy oszczędzające paliwo - takie jak na przykład Start-Stop,czy też posiadasz sporą ilość urządzeń elektronicznych, musisz wiedziećjedno. Nie powinieneś korzystać w tym przypadku z montowania zwykłychakumulatorów żelowych.

 

Zbliża się jesień - uwaga na akumulator

Choć do rozpoczęcia jesieni jeszcze trochę pozostało, już teraz wartopamiętać o jego właściwej eksploatacji, by nie zawiódł nas pewnegozimowego poranka. Oto pięć najczęściej popełnianych błędów wobsłudze akumulatora.

 

Test akumulatorów samochodowych GTU 2014/2015

Jest równie ważny jak opony, silnik, czy hamulce. Zwłaszcza zimowa porai ujemne temperatury dają mu się mocno we znaki. Źle obsługiwany zemścisię kłopotami z uruchomieniem silnika. Przedstawiamy test akumulatorówsamochodowych, bo to o nich mowa, przeprowadzony przez specjalistów zGTU.

 

Latem też dbajmy o akumulator

Akumulatory w samochodach ciężki żywot mają zimą przy dużych mrozach.Jednak dbać o nie powinniśmy cały rok, bo nawet latem, gdy za oknem upały,mogą odmówić nam posłuszeństwa.

 

Rozładowany akumulator. Jak o niego zadbać?

Zima rozkręciła się na dobre. Za oknami temperatury poniżej zera, więcmocno wzrasta ryzyko, że rano nie odpalimy samochodu z powodu rozładowanegoakumulatora. Dlaczego tak się dzieje? Jak temu zaradzić?

 

Zadbaj o akumulator także latem

Akumulator w samochodzie nie ma lekkiego życia. Kiedy już zima i mrozyustąpią, czeka go kolejny ciężki okres. Letnie upały także mogą pozbawićgo "życia". Zobacz, jak dbać o akumulator samochodowy podczas lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017