Wyszukiwałeś:

al X

Jerozolimskie X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: al Jerozolimskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Są pieniądze na Al. Jerozolimskie

"Warszawa otrzyma 54,1 mln zł z Europejskiego Funduszu RozwojuRegionalnego na drugi etap modernizacji Al. Jerozolimskich" - poinformowałwiceprezydent Warszawy Andrzej Urbański.

 

Rewolucja w ruchu drogowym stolicy

Na przełomie roku Zarząd Dróg Miejskich w uzgodnieniu z Inżynierem Ruchum.st. Warszawy planuje wprowadzenie rewolucyjnych zmian w organizacji ruchu,dzięki którym poprawi się codzienny dojazd do centrum stolicy dla setektysięcy mieszkańców Warszawy i stołecznej aglomeracji.

 

Rusza budowa w Warszawie

Dwa miesiące potrwa remont ulicy Marszałkowskiej na odcinku między placemUnii Lubelskiej a placem Konstytucji, a do końca sierpnia zostanie ukończonydwupoziomowy węzeł przy ulicy Wołoskiej w Warszawie.

 

Bliżej Mostu Północnego

Instytut Badawczy Dróg i Mostów wykona dla ZDM program funkcjonalno-użytkowyTrasy Mostu Północnego. 13 czerwca podpisano umowę w tej sprawie. Jest tojednak mały krok naprzód w historii tego strategicznego projektu, któregobudowa miała ruszyć w tym roku.

 

Wojsko pomoże przy Trasie Toruńskiej

Warszawski ZDM podpisał umowę z 2 Pułkiem Komunikacyjnym Wojska Polskiego zInowrocławia, który z elementów mostu Syreny wybuduje wiadukt tymczasowy naczas remontu wiaduktów Trasy Toruńskiej.

 

Warszawa: Czas na łatanie dziur

Zawsze po zimie przychodzi okres,  w którym drogowcy zajmują sięłataniem dziur i naprawianiem nawierzchni dróg. Już pod koniec marca nadrogach stolicy pojawią się pierwsze utrudnienia związane z pracamidrogowymi.

 

Warszawa: Przetarg na węzeł Łopuszańska

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na wybórwykonawcy inwestycji związanej z budową skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ul.Łopuszańską w Warszawie. Planowany węzeł ma być trzypoziomowymskrzyżowaniem.

 

Warszawa: Aż 11 chętnych na budowę węzła

W przetargu na budowę węzła Łopuszańska w Warszawie, ogłoszonym w połowiemaja przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, chce wziąć udział aż11 firm. Złożyły one wnioski o dopuszczenie do kolejnego etapu postępowania.Wybrane firmy będą mogły przedstawić swoje oferty.

 

Warszawa: Trwa przetarg na budowę węzła

Dziesięć firm i konsorcjów zostało dopuszczonych do udziału wpostępowaniu przetargowym na budowę węzła Łopuszańska w Warszawie.Otwarcie ofert cenowych w przetargu planowane jest na druga połowę marca tegoroku.

 

Warszawa: węzeł Łopuszańska coraz bliżej

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał z firmą Strabagumowę na budowę węzła Al. Jerozolimskie – Łopuszańska. Kolejnewąskie gardło w Alejach Jerozolimskich zniknie w maju 2011 r., a wraz zbudowaną przez GDDKiA trasą Salomea-Wolica inwestycja ta usprawni wyjazd zWarszawy w kierunku Krakowa i Katowic przed Euro 2012. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "al Jerozolimskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017