Wyszukiwałeś:

al X

Jerozolimskie X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: al Jerozolimskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Są pieniądze na Al. Jerozolimskie

"Warszawa otrzyma 54,1 mln zł z Europejskiego Funduszu RozwojuRegionalnego na drugi etap modernizacji Al. Jerozolimskich" - poinformowałwiceprezydent Warszawy Andrzej Urbański.

 

Warszawa: Estakady otwarte

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował, że w nocy 2 grudniaotwarto dla ruchu estakady w ciągu Al. Jerozolimskich nad skrzyżowaniem z ul.Popularną w Warszawie. To jednak nie koniec prac, które potrwają dokońca maja.

 

Warszawa: Przetarg na węzeł Łopuszańska

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na wybórwykonawcy inwestycji związanej z budową skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ul.Łopuszańską w Warszawie. Planowany węzeł ma być trzypoziomowymskrzyżowaniem.

 

Warszawa: węzeł Łopuszańska coraz bliżej

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał z firmą Strabagumowę na budowę węzła Al. Jerozolimskie – Łopuszańska. Kolejnewąskie gardło w Alejach Jerozolimskich zniknie w maju 2011 r., a wraz zbudowaną przez GDDKiA trasą Salomea-Wolica inwestycja ta usprawni wyjazd zWarszawy w kierunku Krakowa i Katowic przed Euro 2012. 

 

Uroczystości żałobne w Warszawie – zmiany w komunikacji

W związku z uroczystościami żałobnymi w Warszawie po katastrofieprezydenckiego samolotu w Smoleńsku w rejonie Pl. Piłsudskiego, a od soboty wobszarze zamkniętym ulicami Al.Jerozolimskie-Al. Jana Pawła II – TrasaW-Z-Wisłostrada, wprowadzone zostaną znaczące ograniczenia ruchu.

 

Warszawa: powstaje węzeł Łopuszańska

Budowa trzypoziomowego węzła Łopuszańska w Warszawie wchodzi w nowy etap– wkrótce rozpocznie się budowa betonowej „wanny” wktórej znajdą się jezdnie Al. Jerozolimskich oraz stawianie kolejnychpodpór pod estakady. Zmienia się organizacja ruchu. Kierowcy ominąteren budowy poruszając się po nowym rondzie. Przebudowane Aleje Jerozolimskiemają być w przyszłości nową trasą wyjazdową z Warszawy w kierunkuKrakowa i Katowic. W pobliżu skrzyżowania z ulicą Łopuszańską GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozpocząć budowę trasySalomea-Wolica, czyli właśnie nowego wyjazdu z miasta.

 

Budowa węzła Łopuszańska - Kleszczowa w stolicy wsparta przez UE

Podpisano umowę o dofinansowanie z UE modernizacji al. Jerozolimskich –budowa węzła Łopuszańska – Kleszczowa w Warszawie. Wartość projektuto 191 mln zł, dofinansowanie wynosi 141,85 mln zł. Przebudowa węzła Al.Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej na skrzyżowanie bezkolizyjne znaczneusprawni ruchu na trasie wylotowej z Warszawy, szczególnie poprzezrozwiązanie problemów związanych ze skrętem z Al. Jerozolimskich w ul.Łopuszańską.

 

Warszawa: zmiana organizacji ruchu w Al. Jerozolimskich

W związku z budową węzła Salomea wraz z odcinkiem do węzła Opacz,wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu w Al. Jerozolimskich na odcinkuod ul. Krańcowej do ul. Rawskiej/Żywieckiej, polegającej na poprowadzeniuruchu tymczasową jezdnią. Zmiana potrwa do października 2011r.

 

Warszawa: zmiana organizacji ruchu w Al. Jerozolimskich

W związku z kolejnym etapem budowy węzła Salomea wprowadzono czasową zmianęorganizacji ruchu w Al. Jerozolimskich kierunek Centrum na odcinku od ul.Badylarskiej do węzła Łopuszańska.

 

Warszawa: Zmiana organizacji ruchu w Al. Jerozolimskich

W związku z kolejnym etapem budowy węzła Salomea wykonawca wprowadziłczasową zmianę organizacji ruchu w Al. Jerozolimskich.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "al Jerozolimskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017