Wyszukiwałeś:

al X

karkonoska X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: al karkonoska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wrocław: poszerzą Karkonoską

Miasto Wrocław planuje remont alei Karkonoskiej – głównej arteriiwylotowej w kierunku autostrady A4. Przebudowa miałaby rozpocząć sięrównolegle z modernizacją samego węzła autostradowego w BielanachWrocławskich. Drogowcy planują rozpocząć tam prace po zakończeniu budowyobwodnicy autostradowej, czyli za dwa, trzy lata.

 

Trudny tydzień na Karkonoskiej we Wrocławiu

W najbliższych dniach rozpocznie się gwarancyjna naprawa wagi i remontnawierzchni w tych miejscach na al. Karkonoskiej we Wrocławiu. Prace zostanąpodzielone na dwa etapy- po jednym pasie jezdni  wlotowej. W etapiepierwszym od 4 sierpnia od godziny 21.00 zamknięty zostanie lewy pas jezdni al.Karkonoskiej. Realizacja dwóch etapów potrwa do środy 11sierpnia.

 

Wrocławska ósemka dofinansowana

Wrocławski magistrat zawarł umowę o dofinansowanie dla projektu„Przebudowa ul. Wyścigowej w ciągu drogi krajowej nr 8 weWrocławiu". Całkowita wartość projektu to blisko 21 mln zł natomiastunijne dofinansowanie wynosi ponad 14 mln zł.

 

Wakacyjne remonty we Wrocławiu

Rozpoczęte wakacje to jak co roku nie tylko czas upragnionych urlopów iprzede wszystkim zasłużonego odpoczynku. Podczas letnich miesięcy drogowcyjak zwykle zwiększają swoją aktywność remontowo-budowlaną, czym dodatkowomotywują do wyjazdów. Dziś przedstawiamy krótki raport zwakacyjnych remontów na wrocławskich ulicach.

 

Weekendowe prace na wrocławskiej wylotówce

Od najbliższego weekendu rozpoczną się prace remontowe na ul. Karkonoskiej weWrocławiu - trasie wylotowej w kierunku południowym (Bielany Wrocławskie).

 

Prace na Zwycięskiej we Wrocławiu

Ruszają pierwsze roboty budowlane na ul. Zwycięskiej i Kutrzeby we Wrocławiustanowiących połączenie dróg krajowych nr 5 i nr 8 z gminąKobierzyce.

 

Jest porozumienie ws. dalszej budowy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Wczoraj podpisano ugodę w sprawie kontynuacji budowy Wschodniej ObwodnicyWrocławia. Miasto wspomoże finansowo realizację zadania. Jest też decyzja,że najpierw wykonany zostanie północny odcinek obwodnicy, którypołączy ją z istniejącą Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "al karkonoska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017