Wyszukiwałeś:

alians

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: alians

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

Renault-Nissan razem z GM?

Francusko-japoński alians motoryzacyjny rozważa podjęcie rozmów z GeneralMotors w sprawie ewentualnego przejęcia części udziałów w największymkoncernie samochodowym na świecie.

 

Honda w przestworzach

Japoński producent samochodów Honda, zamierza wejść ze swoim innowacyjnymmodelem HondaJet na rynek lekkich samolotów pasażerskich. Proces zamawianiatych 'pojazdów' zacznie się w USA już pod koniec tego roku.

 

Ford bez... Forda

Bill Ford opuścił wczoraj najwyższe stanowisko w firmie, która zostałastworzona przez jego przodka. Pra-pra wnuk Henry`ego Forda zostanie zastąpionyprzez człowieka, który nazywa się Alan Mulally. Do tej pory był on głowądywizji samolotów cywilnych w Boeingu.

 

Chiński alians

Dwie rywalizujące dotąd firmy pochodzące wprost z dalekich Chin postanowiłyobrać trochę inny kurs. Shanghai Automotive Industry Corporation oraz NanjingAutomotive Company mają zamiar wejść w alians.

 

Elektryczne pojazdy do Chin

Alians Renault-Nissan rozpoczął współpracy z chińskim MinisterstwemInformacji Naukowo-Technologicznej w zakresie systemu transportu indywidualnegoo zerowej emisji spalin. Jest to pierwszy krok w stronę wprowadzenia w Chinachpojazdów elektrycznych.

 

Chrysler już oficjalnie w rękach Fiata

W komunikacie z dnia 1 czerwca br. Chrysler LLC informuje o uzyskaniu zgodySądu Upadłościowego na sprzedaż całości aktywów operacyjnych nowejfirmie Chrysler Group LLC, powstałej w wyniku porozumienia o sojuszustrategicznym z włoskim koncernem Fiat.

 

Jest zgoda na alians Chryslera i Fiata

Po odwołaniach przeciwników tej transakcji jest w końcu ostatecznazgoda Sądu Najwyższego USA na sprzedaż akcji amerykańskiego koncernuFiatowi. Nowa spółka o nazwie Chrysler Group LCC może rozpocząćnatychmiast działania operacyjne.

 

Volkswagen-Porsche razem

Na początku to Porsche miało przejąć Volkswagena. Później role sięodwróciły i to Volkswagen miał być stronę przejmującą. Ostateczniejednak skończyło się na fuzji, w wyniku której największy europejskikoncern motoryzacyjny zyskał do swojego portfolio dziesiątą markę i rusza wpościg za liderem globalnej sprzedaży - Toyotą.

 

Fabryka akumulatorów do aut elektrycznych

Alians Renault-Nissan ogłosił miejsce położenia swojej przyszłej jednostkiprodukującej akumulatory. Fabryka, w której wytwarzane będąakumulatory litowo-jonowe najnowszej generacji, będzie usytuowana na tereniekompleksu przemysłowego Renault CACIA w Aveiro, około 250 km na północod Lizbony.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017