Wyszukiwałeś:

alians

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: alians

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

Alians VW, MAN i Scanii coraz bliżej?

Po długiej dyskusji i serii niepowodzeń Volkswagen wreszcie porozumiał się zproducentem pojazdów użytkowych, firmą Scania i wkrótce przejmiepakiet większościowy akcji szwedzkiej marki. Na chwilę obecną Niemcy sągotowi zwiększyć swój udział do 68,6%. Coraz bardziej możliwe jestpowstanie aliansu trzech firm z branży pojazdów użytkowych Scanii,MAN-a i brazylijskiego oddziału pojazdów użytkowych VW.

 

Już 10 lat aliansu Renault-Nissan

Mimo zachowania oddzielnych marek i oddzielnych tożsamości korporacyjnych,współpraca w ramach aliansu, która zawiązana została 27 marca1999 roku, wyszła na dobre obu koncernom.

 

Elektryczne pojazdy do Chin

Alians Renault-Nissan rozpoczął współpracy z chińskim MinisterstwemInformacji Naukowo-Technologicznej w zakresie systemu transportu indywidualnegoo zerowej emisji spalin. Jest to pierwszy krok w stronę wprowadzenia w Chinachpojazdów elektrycznych.

 

Jest zgoda na alians Chryslera i Fiata

Po odwołaniach przeciwników tej transakcji jest w końcu ostatecznazgoda Sądu Najwyższego USA na sprzedaż akcji amerykańskiego koncernuFiatowi. Nowa spółka o nazwie Chrysler Group LCC może rozpocząćnatychmiast działania operacyjne.

 

Chrysler zerwał współpracę

Po zakończeniu aliansu z Mercedesem, amerykański Chrysler zerwał kolejneumowy o współpracę. Tym razem z Hyundaiem i Mitsubishi, zktórymi wspólnie produkował silniki.

 

Fabryka akumulatorów do aut elektrycznych

Alians Renault-Nissan ogłosił miejsce położenia swojej przyszłej jednostkiprodukującej akumulatory. Fabryka, w której wytwarzane będąakumulatory litowo-jonowe najnowszej generacji, będzie usytuowana na tereniekompleksu przemysłowego Renault CACIA w Aveiro, około 250 km na północod Lizbony.

 

Dwóch gigantów motoryzacji łączy siły

Wczorajszy dzień przejdzie do historii jak dzień ogłoszeniawspółpracy pomiędzy dwoma gigantami motoryzacji. Wczoraj GeneralMotors i PSA Peugeot Citroen ogłosiły utworzenie długoterminowegostrategicznego globalnego aliansu. Pojawia się kolejna siła na rynku.

 

Mercedes coraz bliżej aliansu Renault-Nissan

Zacieśnia się współpraca pomiędzy koncernem Daimler a aliansemRenault-Nissan. Liczba wspólnie realizowanych dużych projektówwzrosła z trzech do dziesięciu, a w Stanach Zjednoczonych ukończono budowęwspólnej fabryki Nissana i Daimlera.

 

Sprzedali już ponad 200 tys. aut elektrycznych

Alians Renault-Nissan walczy o jak najwyższą pozycję w globalnym rankinguproducentów samochodów, jednak do czołowej trójki trochęmu wciąż brakuje. Francusko-japońska firma jest za to niekwestionowanymliderem pod względem sprzedaży aut elektrycznych.

 

Alians Renault-Nissan zacieśnia współpracę z AvtoVAZ

Od stycznia przyszłego roku Alians Renault-Nissan połączy swoje działaniazakupowe na rynku rosyjskim z firmą AvtoVAZ. W tym celu powstałaspółka AvtoVAZ-Renault-Nissan Purchasing Organization.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017