Wyszukiwałeś:

alkomaty

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: alkomaty

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Darmowe alkomaty na A2

Czy minęło już dostatecznie dużo czasu po wypiciu jednego piwa lub kilkudrinków, by móc bezpiecznie wsiąść za kółko? To pytanienurtuje wielu kierowców. Duża część z nich, nie zdając sobie sprawyz obecności alkoholu w organizmie rusza w trasę, stając się zagrożeniem nadrodze. Tymczasem w rozwiązaniu takiego dylematu pomóc może pomiaralkomatem.

 

AlkoCasco – alkomaty na autostradzie A2

Szacuje się, że nietrzeźwi kierowcy odpowiadają za blisko 10% całkowitejliczby wypadków, dlatego konieczne jest prowadzenie odpowiednichdziałań edukacyjnych. W związku z tym na autostradzie A2 rusza akcja„AlkoCasco - Alkomat w każdym aucie”.

 

Soplica rozdaje alkomaty

Szacuje się, że w Polsce jest 20 mln kierowców, jak wskazują badaniawielu z nich dotyczy syndrom tzw. „nieświadomie nietrzeźwegokierowcy”. Są to osoby, które siadają za kółko błędniesądząc, że upłynęło już wystarczająco dużo czasu od momentu spożyciaalkoholu.

 

Za kółko tylko pod opieką

Młodzi kierowcy powinni jeździć z opiekunami – to jeden zpomysłów, które zaproponował ostatnio Pomorski Ośrodek RuchuDrogowego. Propozycję zmian zgłoszono już do Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Pomorskiego.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017