Wyszukiwałeś:

ambasador X

marki X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ambasador marki

Spróbuj też wyszukać: ambasador marki fiat

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Rekordowe wyniki poznańskiego Volkswagena

Volkswagen Poznań odnotował w 2005 roku blisko 30% wzrost produkcji aprzychody ze sprzedaży osiągnęły poziom 8,7 mld złotych.

 

Subaru Impreza STi 2008: Podwójna osobowość

Nie szata zdobi człowieka. Nie szata zdobi też samochód, lecz jegoosiągi można by rzec, kiedy spogląda się na nową wersję Subaru Impreza WRXSTi. Kontrowersji co do wyglądu to auto nie pozbędzie się nigdy, ale wszelkiewątpliwości co do walorów jezdnych zamienia w drobny pył już przypierwszym kontakcie. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas polskiejpremiery tego modelu.

 

Bentley startuje w Polsce

15 Kwietnia w Warszawie w Pałacu Sobańskich odbył się uroczysty cocktail zokazji oficjalnego rozpoczęcia działalności w Polsce  marki Bentley.Organizatorem Imprezy była firma Auto Viva – reprezentująca firmęBentley w Polsce.

 

Znany szef Infiniti w Polsce

Generalnym Menadżerem Centrum Infiniti Warszawa, które w końcupaździernika oficjalnie już rozpocznie sprzedaż samochodów markiInfiniti na naszym rynku, został Grzegorz Szczypior.

 

Kościuszko ambasadorem Suzuki Swift Sport

Michał Kościuszko, który jest jednym z najbardziej utalentowanychpolskich kierowców rajdowych młodego pokolenia został AmbasadoremSuzuki SWIFT Sport. Wizerunek Michała Kościuszki będzie obecny we wszystkichdziałaniach SMP związanych z promocja samochodu Suzuki SWIFT Sport.

 

Rafał Królikowski ambasadorem Megane Coupe

Znany aktor filmowy i teatralny, Rafał Królikowski, został ambasadoremnowego Renault Megane Coupe. Samochód w wersji Dynamique z 2-litrowymsilnikiem o mocy 180 KM, w kolorze czarna perła został przekazany ambasadorowimarki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ambasador marki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017