Wyszukiwałeś:

amortyzator

. Znaleziono 759 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: amortyzator

Spróbuj też wyszukać: amortyzatory tył amortyzatory amortyzatory przód

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 759 wszystkich):

Wątek na forum: Amortyzatory wpływają na ABS i ESP

Przy jeździe po naszych drogach trzeba by wymieniać amortyzatory po 10 000km. ~Piotrek

 

Amortyzator

Mechanizm odpowiedzialny za przechwytywanie, a następnie rozpraszanie nadmiarów energii, które występują w układzie mechanicznym.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Karbonowy amortyzator

Firma ZF zaprezentowała w tamtym roku podczas targów we Frankfurcieprototyp nowego amortyzatora wykonanego w całości z włókna węglowego.Wynalazek przeszedł wtedy bez większego echa, ale teraz skupiła się na nimwiększa uwaga.

 

Eksperci radzą: Jak poznać uszkodzone amortyzatory?

Amortyzatory są jednym z najważniejszych elementów wpływających nabezpieczeństwo jazdy. Mają one znaczący wpływ na utrzymanie kontroli nadpojazdem w czasie jazdy oraz hamowania. Eksperci radzą jak poznać, że sąuszkodzone.

 

Wątek na forum: Oddam darmo amortyzatory do astry

Oddam za darmo przednie amortyzatory GM do astry G 2004r. Z16XEP 65% i 66% na diagnostyce. Założyłem sobie twardsze. Te, które chcę oddać nadają się do cywilnej jazdy. Do sportowej mniej. Jak ktoś ma padnięte, zbliża mu się przegląd a nie ma kasy na nowe to zapraszam do koszalina po odbiór. tel 6...

 

"Pływasz" po drodze? Sprawdź amortyzatory!

Sprawne amortyzatory w samochodzie to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Gdybyz nich zrezygnować, wówczas pierwsze ostre hamowanie lub pokonaniezakrętu prawdopodobnie skończyłoby się poważnym wypadkiem.

 

Dbaj o amortyzatory!

Należą do podzespołów mechanicznych, które często sąlekceważone podczas eksploatacji pojazdu i rzadko serwisowane. Niestety wdużej mierze to właśnie one wpływają na zachowanie się samochodu podczasjazdy. Kiedy są zepsute diametralnie zwiększają ryzyko wypadków.Wadliwe amortyzatory mogą znacznie wydłużyć drogę hamowania ale też byćprzyczyną złego funkcjonowania systemów ABS i ESP.

 

Adaptacyjne amortyzatory w Civicu kombi

Premierę Hondy Civic Tourer, czyli po naszemu kombi, zaplanowano na wystawęsamochodową we Frankfurcie. Już samo to będzie sporym wydarzeniem, jednakCivic kombi nie będzie tylko przedłużoną wersją hatchbacka. Pojawią się wtym aucie m.in. innowacyjne amortyzatory adaptacyjne.

 

Problemy z amortyzatorami w Toyocie Aygo

Usterka związana z amortyzatorami jest przyczyną rozpoczęcia kampaniiserwisowej modelu Toyota Aygo, w ramach której do serwisów Toyotyw naszym kraju wezwanych zostanie ponad 40 właścicieli tego modelu.

 

Oszczędzaj paliwo jeżdżąc dziurawymi drogami

Co powiecie na możliwość oszczędzania paliwa dzięki dziurom w jezdni? Brzmi wspaniale i jest całkiem bliskie realizacji - amortyzatory z taką funkcją już istnieją i niebawem będą sprzedawane.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017