Wyszukiwałeś:

ankieta

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ankieta

Spróbuj też wyszukać: baromatr nastrojów ankieta

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

350Z uhonorowany

Czytelnicy magazynu Auto Express okrzyknęli model Nissan 350Z zwycięzcą wkategorii "Best Performance" w najnowszym plebiscycie samochodowym. W swojejkategorii pokonał on ponad stu rywali, którzy walczyli o tę nagrodę.

 

Ford najbardziej zaufaną marką

Marka Ford konsekwentnie siódmy raz z rzędu zdobyła tytuł najbardziejzaufanej marki w branży motoryzacyjnej. Ranking został przeprowadzany przezbrytyjskie wydanie magazynu 'Reader`s Digest'.

 

Nissan Micra "Produktem Roku 2007"

Miesięcznik "Reader’s Digest" po raz trzeci przyznałcertyfikaty Produkt Roku. Certyfikaty z godłem "Produkt Roku 2007" w36 kategoriach otrzymały firmy, których produkty były najchętniejkupowane przez czytelników miesięcznika a wśród nich, NissanMicra.

 

J.D. Power: Porsche ponownie najlepsze

Samochody Porsche AG, spełniają w USA najwyższe wymagania dotyczącejakości. Tak wykazała najnowsza ankieta „Initial Quality Study”,przeprowadzona przez amerykański instytut badania rynku J.D. Power.

 

Mamy prowadzą lepiej niż ojcowie

Ankieta przeprowadzona wśród dzieci wykazała, iż mamy prowadzą lepiejniż ojcowie!

 

Polska najlepsza w Europie Środkowo-Wschodniej

Ankietowani przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową przedstawicielefirm z różnych branż stwierdzili, że Polska jest najbardziejatrakcyjną lokalizacją dla inwestycji w regionie. Polska zdobyła w badaniu4,7 pkt. na 6 możliwych i znalazła się na pierwszym miejscu w rankingunajatrakcyjniejszych lokalizacji inwestycyjnych.

 

Klienci są zadowoleni z nowej Laguny

W badaniu satysfakcji właścicieli samochodów na rynku niemieckim,przeprowadzonym przez J.D. Power we współpracy z Auto Test, RenaultLaguna zajęła pierwsze miejsce w klasie wyższej-średniej przed ToyotąPrius, Hondą Accord oraz Mazdą 6.

 

Niemcy chcą hybryd

Niemieccy kierowcy przychylnym okiem patrzą na przyjazne dla środowiskanapędy hybrydowe. Blisko 30% widzi siebie jako potencjalnych nabywcówekologicznych pojazdów. Jednak oczekują, że cena takiego auta będzieniższa, a oszczędności wynikające z eksploatacji hybrydy - większe.

 

Muzyka popularniejsza niż seks

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez porównywarkęubezpieczeniową, Polacy najczęściej oddają się słuchaniu radia lub muzykipodczas jazdy samochodem. Aż 37,5% kobiet i 42% mężczyzn umila sobie w tensposób jazdę. Wysoki odsetek ankietowanych kierowców uprawia lubuprawiało seks w samochodzie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017