Wyszukiwałeś:

antwerpia

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: antwerpia

Spróbuj też wyszukać: alufelgi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Astra GTC z panoramiczną szybą przednią

9 stycznia w belgijskiej fabryce GM w Antwerpii ruszyła produkcja modelu OpelAstra GTC w wersji z nową panoramiczną szybą czołową.

 

Eksportowa Astra

General Motors planuje importować do Stanów Zjednoczonych model OpelAstra pod zmienioną nazwą. Najprawdopodobniej zastąpi on w zestawieniu markiSaturn dobrze sprzedający się model Ion.

 

Mniej Astry i Vectry

Coraz większa konkurencja wśród modeli klasy średniej oraz wprowadzenie dosprzedaży kolejnej generacji Corsy to główne przesłanki za ograniczeniem wprzyszłym roku produkcji Astry oraz Vectry.

 

Saturn z Europy

Koncern GM rozważa rozpoczęcie produkcji modeli marki Saturn w swojejbelgijskiej fabryce w Antwerpii. Decyzja ta może uchronić setki pracownikówprzed zwolnieniem.

 

Będzie Saturn Astra

Pod koniec przyszłego roku gamę modeli amerykańskiej marki Saturn poszerzynowa, trzy- i pięciodrzwiowa Astra. Auto to będzie sprzedawane w USA iKanadzie, a produkowane w Antwerpii.

 

Ssangyong dystrybuuje z Holandii

Południowokoreański SsangYong Motor Co. otworzy na wiosnę europejskie centrumdystrybucji samochodów w południowej Holandii. Dzięki nowej inwestycjima znacznie zmniejszyć się czas oczekiwania na nowo zakupione samochody.

 

Opel w Gliwicach z szansą na nowy model Astry

Gliwickie zakłady Opla starają się o pozyskanie kolejnego projektu –nowego Opla Astra IV. Polski zakład, uważany przez koncern za jeden znajlepszych w strukturze GM na świecie, będzie rywalizował z fabrykami: wAntwerpii (Belgia), Ellesmere Port (Wielka Brytania) i Trollhattan (Szwecja).

 

Następca Astry wyjedzie z Gliwic

Gliwice będą jednym z czetrech miejsc produkcji nowego modelu kompaktowegoOpla - poinformował koncern General Motors.

 

GM zamyka belgijską fabrykę Opla

General Motors zdecydowało, że zamknie swoją fabrykę w Antwerpii do końcatego roku po tym, jak nie udało mu się znaleść odpowiedniego inwestora.

 

Związki zawodowe wywierają nacisk na GM

Pisaliśmy już o planach, a w zasadzie już decyzji o zamknięciu fabryki Oplaw Antwerpii z powodu braku dobrego inwestora. Teraz jednak związki zawodowedochodzą do głosu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017