Wyszukiwałeś:

aplikacje

. Znaleziono 338 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aplikacje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 338 wszystkich):

Applowska aplikacja dla Chevroleta

Firma Chevrolet jest naprawdę pomysłowa. Właśnie stworzyła aplikację naiPhone'a, dzięki której kierowca chociażby Sparka będzie w staniepoczuć się jakby siedział w Camaro.

 

Żyj MINI - nowa aplikacja na iPhone

Z myślą o posiadaczach iPhone’ów oraz smartfonów zsystemem Android, MINI przygotowało aplikację „Żyj MINI”,wykorzystującą najbardziej zaawansowane rozwiązanie augmented reality AR+.

 

Aplikacja Scania na iPhone i system Android

Z aplikacją Znajdź Dilera Scania na swoim smartphonie możesz łatwozlokalizować najbliższego dilera i warsztat Scania, niezależnie od miejsca wktórym się obecnie znajdujesz.

 

Pomoże w razie wypadku

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny przygotował bezpłatną, mobilnąaplikację "Na wypadek", która w stresującym momencie tuż powypadku drogowym pomaga zebrać niezbędne informacje - potrzebnepóźniej przy likwidacji szkody u ubezpieczyciela.

 

Aplikacje od BMW i Porsche na iWatch

BMW i Porsche pokazały aplikacje zaprojektowane specjalnie na urządzenie AppleWatch.

 

Aplikacja Mercedesa na Apple Watch

Kolejny producent samochodów dołącza do grona oferującego specjalnieprzygotowane aplikacje na Apple Watch.

 

Volvo odpalane zegarkiem

Smartwatche stają się coraz popularniejszym gadżetem i producenci samochodów także to dostrzegają. Również Volvo rozbudowujeswoją aplikację o możliwość obsługi auta dotykowym zegarkiem.

 

BMW EnLighten - "zielona fala" z iPhone'a

BMW ma pomysł, jak usprawnić jazdę w mieście i pozwolić kierowcom oszczędzać paliwo. Niemiecki producent dołącza do swojej oferty aplikacjęBMW EnLighten, która przewiduje zmiany świateł sygnalizacji naskrzyżowaniach.

 

Uber we Wrocławiu i Poznaniu - pojeździsz za darmo

Mimo protestów taksówkarzy, aplikacja Uber, umożliwiająca bardzotanie przejazdy rozszerza działalność i staje się coraz bardziej popularna.Uber właśnie zaczyna funkcjonować we Wrocławiu i Poznaniu.

 

Niezbędne aplikacje dla kierowcy

Nie powinniśmy korzystać z telefonu podczas jazdy, ale na postoju może byćon bardzo przydatny, szczególnie gdy jesteśmy w podróży. Wartopoznać aplikacje, które mogą być dobrymi przewodnikami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017