Wyszukiwałeś:

aplikacje

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aplikacje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Lekki powiew Lincolna

Na zakończonych wczoraj nowojorskich targach motoryzacyjnych należąca doForda marka Lincoln zaprezentowała studyjny model z segmentu średnich autluksusowych.

 

Nanotechnologia do produkcji wosku

W styczniu 2006 roku firma Valvoline Polska wprowadziła na rynek nowy środeknabłyszczający - Eagle One NanoWax - wykorzystujący Nano woski Carnauba.

 

Fiat Stilo Uproad: prawie SUV

Fiat pokusił się o małą niespodziankę. Przed oficjalnym debiutem nowejgeneracji Fiata Stilo na wrześniowym salonie samochodowym w Paryżu włoskamarka zaprezentowała zliftingowaną wersję aktualnego modelu o nazwie Uproad.

 

V8 Diesel dla Range Rovera

Land Rover dla swojego topowego modelu Range Rover przygotował rewitalizującypakiet zawierający nową jednostkę napędową, system TRS, wygląd wnętrza izmodyfikowaną stylistykę.

 

700-konny Peugeot 908 RC

Na salonie samochodowym w Paryżu, który odbędzie się jesienią bieżącegoroku Peugeot zaprezentuje model 908 RC, który napędzany jest 700-konnym,wysokoprężnym silnikiem V12. Identyczna jednostka wykorzystana będzie wbolidach startujących w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

 

Opel Vectra kombi: Elegancik w adidasach

Kto powiedział, że do garniturowego wizerunku bogacza pasuje tylkosamochód za co najmniej 250 tys. złotych może teraz ugryźć się wjęzyk. Mocno. W naszym najnowszym teście przedstawimy Państwu auto,które mimo że jest od tych samochodów znacznie tańsze zgrabniełączy cechy limuzyny i auta sportowego.

 

MINI z kit-em

Podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji MINI, również nowa edycjamodelu oferować będzie klientom możliwość wyposażenia serii Cooper wsportowe elementy, sygnowane logo John Cooper. Pierwsze zestawy kit-u pojawiąsię w sprzedaży w 2008 roku.

 

Nowa wideonawigacja Blaupunkt: TravelPilot 700

Blaupunkt wprowadza na rynek kolejny zaawansowany technologicznie system PND.TravelPilot 700 to uniwersalne urządzenie nawigacyjne, komunikacyjne imultimedialne. TravelPilot 700 – jako pierwsze urządzenie na świecie -przekazuje na kolorowym wyświetlaczu realny obraz drogi. Zintegrowana kamerarozpoznaje także znaki drogowe z ograniczeniami prędkości.

 

F1: Jest porozumienie, zespoły zostają

Wszystkie teamy wchodzące w skład Stowarzyszenia Zespołów Formuły 1złożą w piątek do północy aplikacje w sprawie uczestnictwa wprzyszłorocznych mistrzostwach świata. Oznacza to koniec konfliktu FOTA zMiędzynarodową Federacją Samochodową (FIA).

 

M Power w iPodzie

BMW wykorzystuje do promocji swoich samochodu najnowocześniejsze technologie.Tym razem koncern z Bawarii przygotował specjalną aplikację dla telefonuiPhone o nazwie "M Power Meter".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017