Wyszukiwałeś:

aquaplaning

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aquaplaning

Spróbuj też wyszukać: akwaplanacja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Goodyear Eagle F1 najlepszy w testach

Opona Goodyear Eagle F1 Asymemetric, która została zaprezentowanawiosną tego roku przeszła zwycięsko przez niezależny test ogumieniaprzeprowadzony przez magazyn motoryzacyjny EVO z Wielkiej Brytanii.Spośród dziewięciu porównywanych marek, Eagle F1 Asymmetricokazała się najlepsza zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni.

 

F1: Kubica najlepszym kierowcą sezonu 2008

Robert Kubica został uznany przez fachowców najlepszym kierowcązakończonego wczoraj sezonu 2008 w Formule 1. Polak w rankingu wyprzedziłzarówno mistrza świata Lewisa Hamiltona (McLaren-Mercedes), jak idrugiego w końcowej klasyfikacji kierowców Felipe Massę (Ferrari).

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Kubica po GP Chin: Było niebezpiecznie

Niedzielny wyścig o Grand Prix Chin, trzecia z 17 tegorocznych eliminacjimistrzostw świata Formuły 1, rozgrywany był w trudnych warunkachatmosferycznych, przy padającym obfitym deszczu. Robert Kubica z teamuBMW-Sauber zajął w nim 13. miejsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017