Wyszukiwałeś:

arval

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: arval

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Zmiany we władzach PZWLP

6 marca 2008 r. w Warszawie podczas walnego zebrania członkówprzeprowadzono wybory nowych władz Polskiego Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów. Na stanowisko prezesa wybrano Leszka Pomorskiego, wiceprezesaING Car Lease Polska Sp. z o.o.

 

Ford Focus najpopularniejszy wśród flot

Znane są już wstępne wyniki polskiego rynku leasingu i wynajmupojazdów. W porównaniu do podsumowania I kwartału 2009 r.,większość z nich zanotowała wzrost liczby pojazdów w branży CarFleet Management.

 

Wolą za gotówkę niż w leasing

Jak pokazują badania, większość działających w Polsce firm zakup autafinansuje z własnych środków. Tymczasem na Zachodzie przedsiębiorcyzdecydowanie chętniej korzystają z leasingu.

 

Polskie firmy stawiają na ekologię

Jak wynika z badań, polskie firmy coraz częściej stawiają na ekologicznepojazdy. Nie wynika to jednak z jakichś ulg czy preferencji podatkowych, ale zfaktu, że ekologiczne pojazdy są najczęściej również ekonomiczne.

 

Najlepsze firmy leasingowe

Według stanu na 30 września 2009 r., firmy członkowskie Polskiego ZwiązkuWynajmu i Leasingu Pojazdów utrzymały wielkość swoich flot. Związekrozpoczął również prace nad ujednoliceniem zasad raportowaniawyników przez wszystkie podmioty na polskim rynku Car Fleet Management.

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017