Wyszukiwałeś:

astma

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: astma

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: Kłótnia o jazdę na światłach przez całą dobę

wiadomo, że jest bezpieczniej i miej osób ginie. Co do ekonomii się nie wypowiadam ale zakładam, że ze zużyciem paliwa o 2 % nie ma problemu. Tylko, że wzrośnie ilość toksyn i co2 w powietrzu też o 2 %. A przy tym zachorowalność na nowotwory i choroby ukł oddechowego też chyba o 2%. Tylko o tym d...

 

Japonia: Astmatycy kontra producenci

W Japonii doszło do niecodziennego wyroku sądu. Według gazety "JapanTimes" kilku rodzimych producentów samochodowych będzie musiałowypłacić osiem milionów euro odszkodowania osobom, które zewzględu na zbyt wysoką emisję spalin w japońskich miastach zachorowały naastmę.

 

Volvo dla alergików

Trzy modele Volvo – S80, V70 i XC70 otrzymały rekomendację SzwedzkiegoTowarzystwa Alergii i Astmy, jako samochody szczególnie bezpieczne dlaalergików.

 

Volvo naprzeciw alergikom

Alergicy zastanawiający się nad kupnem samochodu będą mogli wziąć terazpod uwagę modele szwedzkiego producenta, bowiem samochody Volvo otrzymałyrekomendację od Szwedzkiego Stowarzyszenia ds. Astmy i Alergii.

 

Chcesz czy nie - i tak dmuchniesz

Za nami święta, czyli czas w którym niektórzy przesadzili nietylko z jedzeniem. Warto wiedzieć, że podczas rutynowej kontroli możnazostać sprawdzonym przy pomocy alkomatu. I raczej nie uda się nam od tejprocedury wymigać.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017