Wyszukiwałeś:

audi X

r8 X

. Znaleziono 347 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi r8

Spróbuj też wyszukać: nissan gtr audi a7 r8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 347 wszystkich):

Audi R8 + V10

Na słynnej północnej pętli toru testowego Nuerburgring fotoreporterom jednejz agencji udało się zrobić zdjęcia szpiegowskie Audi R8 w nowej, mocniejszejwersji RS8. Główny magnes jaki ma przyciągać klientów do tego samochodu tosilnik, wyciągnięty wprost z Lamborghini Gallardo.

 

Audi R8 z turbodieslem

Już niedługo w autach sportowych zakorzeni się na dobre moda na silnikiwysokoprężne. Przykładem tego jest propozycja wprowadzenia do modelu Audi R8silnika TDI. Ma to nastąpić już w 2009 roku.

 

Audi R8 z silnikiem od Lambo

Grupa VW osiągnęła już pełną synergię pomiędzy markami Audi orazLamborghini. Podczas targów w Detroit zostanie zaprezentowane Audi R8wyposażone w jednostkę V10, pochodzącą od Lamborghini.

 

Audi R8 GT - jeszcze lżejszy i jeszcze mocniejszy

100 kilogramów mniejsza waga i o 35 koni mechanicznych wyższa mocsprawiają, że limitowane Audi R8 GT pierwszą setkę na liczniku przekraczajuż po 3,6 sekundy. Powstanie jednak tylko 333 egzemplarzy tego wyczynowegomodelu.

 

Audi R8 Spyder z silnikiem V8

W ofercie modelu Audi R8 z otwieranym dachem, pół roku po debiucierynkowym, pojawi się wkrótce druga wersja silnikowa - zośmiocylindrową jednostką o mocy 430 KM.

 

Audi R8 2015 z nowymi pakietami

Niemiecki producent z Ingolstadt debiut nowej generacji rasowego Audi R8zapowiedział dopiero na 2016 rok. Nie oznacza to jednak, że dotychczasowymodel nie będzie już rozwijany.

 

Znamy już nowe Audi R8!

Najnowsze, najszybsze, najdroższe i najbardziej spektakularne Audi odsłoniłowłaśnie swoje oblicze. Oto druga generacja Audi R8!

 

Audi R8 e-tron i LMS - nowe interpretacje niemieckiego superauta

Na salonie samochodowym w Genewie można podziwiać drugą generację Audi R8 wdwóch wersjach specjalnych - to elektryczny e-tron oraz torowe LMS. Obapotrafią wgnieść kierowcę w fotel, ale robią to na różne sposoby.

 

Nowe Audi R8 jest już w Polsce!

Jeśli od premiery Audi R8 na marcowym salonie w Genewie zbieraliście funduszena jego zakup, to najwyższy czas udać się do salonu. Najszybsze Audi możnajuż zamawiać w naszym kraju!

 

Audi R8 Spyder V10 w Nowym Jorku

Do wakacji jeszcze trochę czasu, ale już warto odkładać kieszonkowe, bowiemniedługo do salonów trafi nowe Audi R8 Spyder V10. Auto właśniezadebiutowało na targach w Nowym Jorku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "audi r8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018