Wyszukiwałeś:

audi X

targi X

iaa X

r8 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: audi targi iaa r8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychtargów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłupodporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąstadniną koni mechanicznych pod maską.

 

Audi R8 z otwieranym dachem

Zapierające dech w piersi osiągi oraz niezwykła przyjemność z jazdy zgłową w chmurach. Oto krótka charakterystyka jednej z najważniejszychpremier na stoisku Audi - R8 Spyder 5.2 FSI quattro.

 

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 
 

IAA Frankfurt 2009: Audi R8 Spyder 5.2 V10

 

Audi R8 Spyder 5.2 V10 - IAA Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

 

Audi Quattro powraca!

Audi dziś w nocy zaprezentowało zdjęcia studyjnego modelu, który zakilka dni zostanie pokazany oficjalnie na targach IAA we Frankfurcie. Otokolejne wcielenie następcy Audi quattro -  Audi Sport Quattro concept.

 

Targi IAA we Frankfurcie - tak było dwa lata temu

Już we wtorek rozpocznie się wystawa samochodowa we Frankfurcie nad Menem -największa tego typu impreza motoryzacyjna drugiej połowy roku, nie tylko naStarym Kontynencie. Nim zaprosimy do wirtualnej wycieczki po frankfurckichhalach wystawowych, zapraszamy na krótką wyprawę w przeszłość. Doroku 2011 i poprzedniej edycji wystawy IAA.

 

Audi zmiksowało R8 i Q7

Audi Nunak Quattro Concept, to kolejny studyjny model, który debiutujena targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Miejmy nadzieję jednak, że autonie trafi do seryjnej produkcji. Połączenie SUVa i sportowego samochodu tonie jest dobra droga.

 

Targi IAA: Każdy ma swój własny koncept

Na każdych targach motoryzacyjnych najważniejsze premiery to samochody,które w niedługim czasie wejdą do seryjnej produkcji. Każdy liczącysię producent obok  produkcyjnych wersji pokazuje również autastudyjne. Te mają zaciekawić, zachwycić i pokazać jaka będzieprzyszłość.

 

Nowe Audi A4 zadebiutuje jesienią

Audi A4 to model, który w obecnej generacji starzeje się bardzo szybko.I to dostrzega producent z Ingolstadt, gdyż nową generację szykuje na targimotoryzacyjne we Frankfurcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "audi targi iaa r8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018