Wyszukiwałeś:

aukcja

. Znaleziono 268 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aukcja

Spróbuj też wyszukać: dodge

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 268 wszystkich):

Ostatnie F430 na aukcję

Ferrari ogłosiło, że wystawi na aukcję charytatywną ostatni egzemplarzmodelu F430. Cała kwota, która zostanie wylicytowana, będzie przekazanana rzecz ofiar trzęsienia ziemi w regionie Abruzji.

 

Nowe Camaro zadebiutuje na aukcji

Amerykańska centrala marki Chevrolet ogłosiła, że drugi egzemplarzwyprodukowanego modelu Camaro Convertible zostanie przekazany na aukcję.

 

Rarytasy od Bertone na aukcji

Studio stylistyczne Bertone to kawał pięknej, motoryzacyjnej historii.Niestety ostatnio z firmą nie działo się najlepiej, a to wszystko przez corazmniejszą ilość zleceń. Na nadchodzącej aukcji samochodów luksusowychRM pojawią się niezłe rarytasy.

 

Ferrari 250 GTO na aukcji

Ferrari 250GTO to jeden z aut, które dla wielu są najpiękniejszym i najbardziej pożądanym autem jakie kiedykolwiek powstało. Jeden z egzemplarzypojawił się na aukcji i został sprzedany z rekordową kwotę.

 

Kolejny rekord na aukcji

Podczas ostatnich aukcji w Monako, organizowanych przez RM Auctions padł kolejny rekord sprzedaż. Kolejny raz sprawa dotyczy auta Ferrari.

 

Cadillac Ala Capone na aukcji

Al Capone to legenda świata przestępczego. Człowiek, który w historii zapisał się jako jeden z najpotężniejszych przywódców mafii.Wielu uznaje go nie tylko za oszusta podatkowego i handlarza nielegalnym alkoholem ale i filantropa. Jeśli chcesz być jak Al Capowe weź udział w aukcji.

 

Najnowsze Volvo FH na aukcji

Volvo Trucks sprzeda pierwszy seryjnie produkowany nowy pojazd Volvo FHlicytującemu oferującemu najwyższą cenę w serwisie eBay. Oferowany naaukcji samochód ciężarowy to unikatowy pojazd kolekcjonerski, a całydochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.Licytacja zaczyna się od jednego euro.

 

Rekordowe aukcje modeli Ferrari

Włoski producent ciekawie podsumował rok 2014. Auta zbudowane przez Ferrarizdominowały aukcje i osiągały na nich kosmiczne kwoty. Nie ma co siędziwić wśród nich są naprawdę rzadkie modele.

 

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

W ten weekend na torze Silverstone odbędzie się wyprzedaż. Na aukcji możnazakupić wiele bardzo ciekawych samochodów. Stworzyliśmy bardzosubiektywny ranking 10 najciekawszych egzemplarzy do wylicytowania.

 

Porsche 917 na aukcji

917 przez wielu uznawane jest, za najwspanialsze auto wyścigowe, którepowstało w XX w. W lutym jeden z egzemplarzy zostanie wystawiony na aukcji RMSotheby's.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017