Wyszukiwałeś:

aukcje X

samochodow X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aukcje samochodow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Shelby Daytona Cobra za 15 milionów

W połowie maja w Indianapolis w stanie Indiana odbędzie się aukcja naktórej zostanie wystawiony nietypowy okaz. Shelby Daytona Cobra Coupe z1965, którego cena może osiągnąć nawet 15 milionówdolarów.

 

Ostatnie F430 na aukcję

Ferrari ogłosiło, że wystawi na aukcję charytatywną ostatni egzemplarzmodelu F430. Cała kwota, która zostanie wylicytowana, będzie przekazanana rzecz ofiar trzęsienia ziemi w regionie Abruzji.

 

Najdroższe Ferrari w historii sprzedane!

Wygląda na to, że włoska legenda motoryzacji powinna zająć się na szersząskalę sprzedawaniem swoich legendarnych modeli, gdyż jest to bardzo lukratywnybiznes. W zeszłym roku na aukcji Ferrari 250 GT SWB California Spider zostałsprzedany za 10,9 miliona dolarów. W tym roku wynik ten został pobityprzez inny model.

 

Pobije rekord?

Już za kilka dni podczas konkursu elegancji w Pebble Beach pod młotek trafisamochód, który ma szansę zostać najdroższym, sprzedanym naaukcji. Jest to Bugatti wyprodukowane na specjalną okazję – urodzinysamego twórcy tej marki.

 

"Gwiazda Indii" za 42 miliony złotych!

Kwintesencja klasyki. Tak można powiedzieć o wyprodukowanym w 1934 roku modeluRolls-Royce Phantom II Continental. Auto zostało przygotowane specjalnie dlamaharadży Rajkot.

 

Dwa wyjątkowo drogie Mercedesy

Jeśli w 2005 roku przegapiłeś okazję aby kupić Mercedesa CLK GTR Coupe,bądź rok później wersję CLK GTR Roadster, to szczęście właśniesię do Ciebie uśmiechnęło. Oba samochody zostaną wystawione na aukcji.

 

Dwie okazje za 5,5 miliona złotych

Jeśli miałeś na koncie wolne ponad 5,5 miliona złotych to właśniestraciłeś okazję aby nabyć dwa wyjątkowe samochody. Na aukcji zostałysprzedane dwa egzemplarze Mercedesa CLK GTR: Coupe oraz Roadster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "aukcje samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017