Wyszukiwałeś:

aukcje X

samochodow X

. Znaleziono 221 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: aukcje samochodow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 221 wszystkich):

Najdroższe Ferrari w historii sprzedane!

Wygląda na to, że włoska legenda motoryzacji powinna zająć się na szersząskalę sprzedawaniem swoich legendarnych modeli, gdyż jest to bardzo lukratywnybiznes. W zeszłym roku na aukcji Ferrari 250 GT SWB California Spider zostałsprzedany za 10,9 miliona dolarów. W tym roku wynik ten został pobityprzez inny model.

 

Nowe Camaro zadebiutuje na aukcji

Amerykańska centrala marki Chevrolet ogłosiła, że drugi egzemplarzwyprodukowanego modelu Camaro Convertible zostanie przekazany na aukcję.

 

Rarytasy od Bertone na aukcji

Studio stylistyczne Bertone to kawał pięknej, motoryzacyjnej historii.Niestety ostatnio z firmą nie działo się najlepiej, a to wszystko przez corazmniejszą ilość zleceń. Na nadchodzącej aukcji samochodów luksusowychRM pojawią się niezłe rarytasy.

 

Sprzedaż na 3.337 mln złotych

Firma organizująca aukcje i sprzedaż klasycznych samochodów ogłosiławłaśnie, że ma do wystawienia 10 pięknych modeli Ferrari, którychłączna wartośc opiewa na 750 tysięcy funtów. Aukcja będzie miałamiejsce 18 maja.

 

Kolejny rekord na aukcji

Podczas ostatnich aukcji w Monako, organizowanych przez RM Auctions padł kolejny rekord sprzedaż. Kolejny raz sprawa dotyczy auta Ferrari.

 

Najnowsze Volvo FH na aukcji

Volvo Trucks sprzeda pierwszy seryjnie produkowany nowy pojazd Volvo FHlicytującemu oferującemu najwyższą cenę w serwisie eBay. Oferowany naaukcji samochód ciężarowy to unikatowy pojazd kolekcjonerski, a całydochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.Licytacja zaczyna się od jednego euro.

 

Najdroższe Ferrari w historii!

Kilka dni temu na aukcji Bonhams sprzedano włoskie auto za kwotę ponad 38 mlndolarów. Wyprodukowano tylko 39 sztuk tego modelu. 

 

Rekordowe aukcje modeli Ferrari

Włoski producent ciekawie podsumował rok 2014. Auta zbudowane przez Ferrarizdominowały aukcje i osiągały na nich kosmiczne kwoty. Nie ma co siędziwić wśród nich są naprawdę rzadkie modele.

 

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

W ten weekend na torze Silverstone odbędzie się wyprzedaż. Na aukcji możnazakupić wiele bardzo ciekawych samochodów. Stworzyliśmy bardzosubiektywny ranking 10 najciekawszych egzemplarzy do wylicytowania.

 

Ferrari 335 Sport Scaglietti - rekord pobity!

Od lat klasyczne  samochody z Maranello na aukcjach osiągają kolosalnekwoty. W sobotę na jednej z takich licytacji w Paryżu padł nowy  rekord.Zobacz, za ile sprzedano Ferrari 335 Sport Scaglietti, najdroższysamochód w  historii aukcji motoryzacyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "aukcje samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017