Wyszukiwałeś:

auris X

kolory X

nadwozia X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auris kolory nadwozia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Toyota Auris: Poprawny samochod, ciekawszy stylistycznieo dporzednika. Number 1 w tym wszystkim to s

4.75 Zona jezdzi yarisami. Byla pierwszageneracja, po liftingu i dwojka. Zadnych problemow poza drobnostkami. Jajezdzilem lancia, fiatem ostatnio corolla. Po przejsciach z nietoyotami idoswiadzeniach z corolla sprawilem sobie aurisa. W tzyciu nie ku...

 

Wątek na forum: Pierwsze zdjęcia Peugeota 308!

daremne... wyglada raczej jak 307 po faceliftingu niz nowe auto... ~zzz

 

Jeep Cherokee: SUV od zadań specjalnych

"Jest piątek, tygodnia koniec i początek" - śpiewał niegdyś jedenze znanych, polskich raperów z Kielc. Choć pracowity tydzień dobiegakońca, w dzisiejszych czasach wielu Polaków, nie spędzaweekendów w kapciach przed telewizorem. Teraz podobno lubimy wypoczywaćaktywnie. I nie ważne czy polega to na krótkim wypadzie poza miasto wgóry, czy na wyczynowej jeździe aluminiowym koszykiem, pomiędzypółkami, w jednym z super-,hiper-,mega-marketów.

 

Chevrolet Cruze vs. Honda Civic: Bitwa o Europę

Historia znów zatoczyła koło. Japończycy już kiedyś mieli na pieńkuz Amerykanami. Było to w czasach II Wojny Światowej w wojnie o Pacyfik. Tymrazem - na szczęście dla nas wszystkich - rozgrywają bój na polunajpopularniejszego segmentu motoryzacji. Nie chodzi już o panowanie na wodachwielkiego oceanu, a o portfele Europejczyków. Ich oręża - Honda Civickontra Chevrolet Cruze. Oba z benzynowymi silnikami 1.8 l.

 

Z Genewy prosto do polskich salonów

Targi motoryzacyjne w Genewie odwiedzają właśnie setki tysięcywidzów. Spośród kilkudziesięćiu premier na szwajcarskichstoiskach wyłonilismy samochody, które już za kilka tygodni/miesięcybędą gorącym towarem u polskich importerów. Poznajcie nasze typy!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auris kolory nadwozia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017