Wyszukiwałeś:

auta X

elektryczne X

. Znaleziono 2327 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta elektryczne

Spróbuj też wyszukać: napęd elektryczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2327 wszystkich):

Elektryczne auta - co i kiedy?

Przyszłość motoryzacji, przynajmniej ta najbliższa, zdominowana zostanieprzez auta z napędem elektrycznym. To już jest pewne, coraz więcejproducentów zapowiada bowiem wprowadzenie tego typu modelu do swojejoferty. Jednak szukając dziś w salonach sprzedaży auta elektrycznego,jesteśmy skazani na porażkę. Zobaczmy więc, kiedy i jakie modele nieemitujące zanieczyszczeń trafią do salonów.

 

Czy auta elektryczne są w Polsce faktycznie zeroemisyjne?

Auta elektryczne, nie emitujące do atmosfery dwutlenku węgla, to przyszłośćmotoryzacji. Czy jednak faktycznie są one zupełnie zeroemisyjne? Takie pytaniezadaliśmy Robertowi Grudzińskiemu - ekspertowi do spraw energetyki.

 

Nie tylko elektryczne są "eco"?

Pojawiające się w sprzedaży kolejne elektryczne samochody niewątpliwie sąekologiczne, nie emitują niemal w ogóle zanieczyszczeń, a kosztypodróży są minimalne. Jednak wcale nie są one skazane na sukces, a toze względu na to, że napędzane benzyną bądź olejem napędowym tradycyjnemodele stają się również coraz bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

 

Elektryczny sedan Infiniti

Po premierze koncepcyjnego auta elektrycznego na wystawie w Genewie, Infinitirównież na nowojorskich targach zaprezentowało prototyp napędzanyenergią elektryczną. Tym razem mamy do czynienia z sedanem, który, wgzapowiedzi, już za dwa lata powinien trafić do seryjnej produkcji.

 

Samochód elektryczny za 149 złotych

Samochody elektryczne powoli stają się widokiem powszednim na naszych drogach.Korzystając z tego trendu i obserwując zapytania klientówwypożyczalnia Auto Express za 149 złotych za dobę zamierza wynajmowaćsamochody elektryczne z pełnym ładowaniem.

 

Przyszłość przed autami elektrycznymi

Choć obecnie wciąż borykają się z wieloma trudnościami, to jednakprzyszłość powinna należeć do aut z napędem elektrycznym. A to za sprawącoraz bardziej udoskanalanej technologii zwiększonego zasięgu.

 

W tych miastach hybryda i auta elektryczne dają pewne korzyści

Słabe jak na razie zainteresowanie wśród Polaków autamiekologicznymi wynika w dużej mierze z braku jakichś zachęt do ich zakupu.Powoli się to jednak zmienia, kolejne miasta zachęcają bowiem do ich zakupu,oferując darmowe lub za symboliczną opłatę parkowanie w centrach swoichmiast.

 

Rusza sprzedaż elektrycznego BMW i3

Na polskim rynku w końcu będzie można kupić pierwsze BMW z napędemelektrycznym. Według przedstawicieli niemieckiego producenta, Polacy zwracającoraz większą uwagę na ekologię, więc pojazdy na prąd będą zyskiwać napopularności.

 

Norwegia ukróci dotacje na auta elektryczne

Wygląda na to, że Norwegia niedługo przestanie być rajem dla wielbicieli elektrycznych aut. Duże ulgi dla ich właścicieli chce ukrócić rząd.

 

Elektryczne auta także mogą szkodzić środowisku

W dobie rosnącej popularności samochodów z silnikami elektrycznymi i hybrydowych należy zastanowić się, jak te auta przyszłości wpływają na środowisko. Efekt analiz może być diametralnie różny od logicznego rozumowania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auta elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017