Wyszukiwałeś:

auta X

elektryczne X

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta elektryczne

Spróbuj też wyszukać: napęd elektryczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Pierwsza sieć stacji z prądem

Auta elektryczne to jeden z pewnych kierunków, w którym rozwijaćsię będzie motoryzacja w najbliższych latach. W Kanadzie powstaje jużpierwsza sieć stacji z dystrubutorami prądu.

 

Elektryczne Mitsubishi na sportowo

Rozpoczęcie seryjnej produkcji elektrycznego Mitsubishi i MiEV wydaje się jużtylko kwestią czasu. A tymczasem japońska firma przygotowuje równieżsportową odmianę tego modelu, który jeszcze jako prototypowy i MiEVSport Air zostanie pokazany na zbliżającej się wystawie w Genewie.

 

Elektryczny "kangur"

Renault zaprezentowało prototyp samochodu elektrycznego, Kangoo be bop Z.E.Samochód dysponuje technologią bardzo zbliżoną do tej, w którąwyposażone będą w przyszłości seryjnie produkowane auta. Technologia taznajduje się obecnie w fazie prac rozwojowych.

 

Elektryczne Mitsubishi zbliża się

Już w przyszłym roku na drogach Europy pojawią się pierwsze w pełnielektryczne egzemplarze modelu Mitsubishi i_MiEV, który pozwalaprzejechać po całkowitym naładowaniu baterii dystans 160 kilometrów.

 

Elektryczne auta z Polski ruszają na drogi

Już niedługo na polskie drogi wyjadą samochody elektryczne rodzimejprodukcji. Fabryka Impact Automotive Technologies z siedzibą w Pruszkowie zakilka tygodni rusza z seryjną produkcją SAM-ów, czyli dwuosobowych autelektrycznych.

 

VW: Elektryczne auta od 2013 r.

Kolejne "elektryzujące" zapowiedzi odnośnie przyszłościsamochodów elektrycznych. Jak wiadomo, nad takim autami zastanawia sięjuż teraz każdy, liczący się na rynku producent. Ostatnio głos w tejkwestii zabrał i Volkswagen.

 

Auto elektryczne made in Poland

4-5-osobowy samochód miejski z możliwością zmiany na wersjędwuosobową z przestrzenią bagażową - tak ma wyglądać elektrycznysamochód przyszłości, który będzie pochodził z Polski, donosiponiedziałkowe wydanie Pulsu Biznesu. Debiut auta już pod koniec przyszłegoroku.

 

Zatankujesz prąd w Warszawie

Elektryczność to z pewnością przyszłość motoryzacji. Nasz kraj idzie zeświatowym duchem postępu, starając się dotrzymać kroku. Warszawadołączyła do elitarnego grona między Paryż, Londyn i Berlin, gdzie możnazatankować pojazd o napędzie elektrycznym.

 

Oto elektryczne BMW!

BMW także wchodzi do coraz bardziej pęczniejącego segmentu aut z napędemelektrycznym. Na styczniowej wystawie w Detroit zaprezentowane zostanie,prototypowe jeszcze, BMW Concept ActiveE.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auta elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017