Wyszukiwałeś:

auta X

nowe X

. Znaleziono 604 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta nowe

Spróbuj też wyszukać: auta nowe-katalog peugot 307

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 604 wszystkich):

Nissan przerobi Murano

W 2008 roku Nissan wprowadzi na rynek odmłodzoną wersję terenowego modeluMurano. Znakami rozpoznawczymi nowej serii samochodu mają być zmiany wprzedniej części auta, nowe tylne lampy i grill z mniejszą niż dotąd dawkąchromu.

 

Cena najważniejsza

Najważniejszym kryterium, którym kierowali się Polacy dokonując wubiegłym roku zakupu samochodu, była cena auta (45%). Z kolei dlarespondentów dopiero planujących zakup samochodu w 2009 r.najistotniejsza jest jego marka (42% wskazań).

 

Kratki, czyli powrót do przeszłości

Zawirowania wokół przepisów dotyczących możliwości odliczaniapodatku VAT od samochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczejsprawiły, że po kilku latach nieobecności w salonach sprzedaży pojawiłysię auta z kratką. Niemal natychmiast spotkały się one z dużymzainteresowaniem, co widać także po marcowym rankingu Top Ten mojeauto.pl.

 

Niemcy kupują auta w Polsce

Dopłaty niemieckiego rządu do zakupu nowych aut sprawiły, że Niemcy rzucilisię do salonów samochodowych. W tym i do polskich - co dziesiąte noweauto, jakie wyjeżdża z polskiego salonu, trafia następnie za naszązachodnią granicę.

 

Policja wycofuje wysłużone furgony

Do końca sierpnia wszystkie jednostki Policji mają wycofać z użytkowaniastare i wyeksploatowane furgony zasilane benzyną. Wysłużone volkswagenytransportery, T4 i fordy transity zostaną zastąpione przez nowe, ekonomicznesamochody zakupione w ramach programu modernizacji Policji.

 

Będzie podatek od służbowego auta

Około 50% polskich pracodawców, którzy posiadają flotysamochodów, pozwala swoim pracownikom na prywatne wykorzystanie autasłużbowego. Wraz z zapowiadaną nowelizacją ustawy o PIT już wkrótcebędzie się to wiązało z wyższym podatkiem płaconym przezpracowników, bądź przez firmy.

 

18 lat i kupują samochód

Co jedenasty Polak (9%) w wieku 18 lat i więcej planował na początku 2009roku zakup samochodu osobowego dla siebie lub swojego gospodarstwa domowego -wynika z badań TNS OBOP. 6% respondentów deklarowało zamiar zakupu autaw okresie styczeń 2009 – styczeń 2010. Najczęściej planowany jestzakup auta używanego.

 

Nowe X3 na wybiegu

Chociaż obecna wersja BMW X3 jest w sprzedaży i ma się dobrze, na torzeNurburgring testowano następcę tego modelu. Samochód jest już wostatniej fazie rozwoju, a kierowcy testowi sprawdzali jego zachowanie przydużych prędkościach.

 

Światowy kryzys, a wybór auta…

Co czwarty badany planuje kupić samochód osobowy w ciągu najbliższegoroku, wynika z cyklicznego raportu sporządzonego przez firmę badawczą Gemius„Internauci a rynek samochodów nowych i używanych”.

 

Najlepsze auta na japońskim rynku

Na wybór najlepszego auta na europejskim rynku musimy jeszcze trochępoczekać, a tymczasem poznaliśmy już zwycięzców konkursu naSamochód Roku 2009-2010 na japońskim rynku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auta nowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017