Wyszukiwałeś:

auta X

nowe X

. Znaleziono 3470 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta nowe

Spróbuj też wyszukać: auta nowe-katalog peugot 307

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3470 wszystkich):

Wątek na forum: Rozbite auta w Pradze

Serce sie kraje, takie auta, nowe, i już rozwalone... ~melancholik

 

Wątek na forum: Najtańsze auto z najmniejszym dieslem

ciekawe ile będzie kosztowało to autko z silnikiem diesla jak cena będzie poniżej 20000 to chyba się skusze na kupno , zawsze to auto nowe z salonu i dach nad głową, na dojazdy do pracy w sam raz. kurcze że polacy nie mają już własnej marki a hindusi mają . wstyd dla polski. ...

 

Niemcy kupują auta w Polsce

Dopłaty niemieckiego rządu do zakupu nowych aut sprawiły, że Niemcy rzucilisię do salonów samochodowych. W tym i do polskich - co dziesiąte noweauto, jakie wyjeżdża z polskiego salonu, trafia następnie za naszązachodnią granicę.

 

Polacy myślą o kupnie auta

Co jedenasty dorosły Polak planuje w tym roku zakup samochodu dla siebie lubswojego gospodarstwa domowego. Zdecydowana większość badanych myśli opojeździe używanym – chęć zakupu auta z drugiej ręki deklaruje aż83% planujących zakup w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

 

Kupujemy auta zgodnie z planem

W ubiegłym roku 9% Polaków planowało zakup samochodu dla siebie lubswojego gospodarstwa domowego. W rzeczywistości samochód osobowy w tymokresie kupił co dziesiąty z nas. W zdecydowanej większości (89%) Polacywybrali auta używane, choć niewielka grupa badanych, odmiennie w stosunku dowcześniejszych planów, dokonała zakupu auta fabrycznie nowego.

 

Nowe modele Fiata z serbskiej fabryki

Włoska marka pokazała serbskim władzom dwa nowe modele, które planujebudować w fabryce w Kragujevac.

 

Czy zarejestrujemy nowe auta u dealera?

Proponowane zmiany w systemie rejestracji samochodów to krok w dobrąstronę, tyle że połowiczny. Związek Dealerów Samochodówpostuluje jednocześnie, by wprowadzić ułatwienia w rejestracjipojazdów dla osób, które kupują nowe auta bezpośrednio udealera.

 

Jakie są najpopularniejsze auta w polskim Internecie?

W środę, w godzinach wczesno popołudniowych poznamy zwycięzcę corocznegoplebiscytu na Internetowy Samochód Roku 2011 w kategoriach auta nowe orazauta używane. To największy tego typu konkurs, organizowany przez serwisymotoryzacyjne Grupy Allegro, który pokazuje, jakimi modelami i markamiinteresują się osoby, poszukujące dla siebie samochodu z salonu.

 

Polacy zmieniają auta częściej niż Niemcy

Mimo problemów branży motoryzacyjnej, rynek aut premium w Polsce notujewzrosty. Sprzedaż niektórych marek rośnie nawet o kilkanaście procent,a przedstawiciele rynku oczekują, że ten rok będzie jeszcze lepszy. Jakpodkreśla Andreas Biehler, dyrektor BMW Polska, polscy klienci stają siębardziej wymagający i często zamawiają samochody według indywidualnychwymagań. Pomimo kryzysu Polacy zmieniają auta częściej niż np. Niemcy– średnio co 3,5 roku.

 

Wątek na forum: nowe auto 30-40 tys?

Rozważam zakup auta w przedziale 30-40 tys zł, natomiast zupełnie nie wiem co wybrać. Myślałam o jakiejś małej Toyocie, ale może są lepsze opcje bo widzę, że możliwości jest dużo:nhttp://www.finmarket.pl/auta/nowe.html?cena1=30000&cena2=40000&marka_id=&model_id=&nadwozie=&pali...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auta nowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017