Wyszukiwałeś:

auta X

sportowe X

. Znaleziono 203 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta sportowe

Spróbuj też wyszukać: auta sportowe uzywane oto moto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 203 wszystkich):

Sportowe kombi Renault

Samochody koncepcyjne potrafią zaskoczyć swoim wyglądem, funkcjonalnościączy użytymi rozwiązaniami. Na targach w Genewie zaprezentowany zostanieRenault Altica, łączący cechy sportowego auta z nadwoziem typu kombi.

 

Volvo XC90 Sport: SUV z charaktrem

Volvo Car Corporation, chcąc spełnić oczekiwania klientów, rozszerza gamęmodeli XC90 o nową wersję - Volvo XC90 Sport. Nowy model cechuje drapieżnywygląd i sportowe właściwości jezdne. Wszystko po to by dawać kierowcyjeszcze większą przyjemność z prowadzenia.

 

Skoda Octavia RS: Diesel-Power

170 koni mechanicznych w dwulitrowym silniku wysokoprężnym. Do tego sportowasylwetka i zapowiadane przez producenta, bardzo dobre osiągi. Od wrześniaubiegłego roku oferta Skody poszerzyła się o model Octavii RS napędzanejwłaśnie taką jednostką. Czy decyzja o wprowadzeniu auta spowodowana byławołaniem europejskiej klienteli o tego typu pojazd czy też jest to czeskafanaberia, aby do granic możliwości wykorzystać popularność seryjnegoodpowiednika modelu?

 

Mastretta MXT: Sportowa Tortilla

O meksykańskich producentach samochodów na motoryzacyjnym podwórku mówi sięniewiele. Tym bardziej o markach budujących auta sportowe. A jednak w AmeryceŁacińskiej, w kraju sombrero i tortilli powstają wozy Mastretta MXT, którekonkurować mogą na przykład z brytyjskim Lotusem Elise.

 

Abarth - tanie ściganie

Po latach nieobecności na europejskim rynku wreszcie powraca marka Abarth,znana z licznych i spektakularnych sukcesów sportowych. Symbolem markijest skorpion - znak zodiaku jej założyciela, Carlo Abartha oraz synonimwielkich emocji. Ten sam znak zdobić będzie dwie sportowe produkcje Fiata -Grande Punto Abarth oraz 500 Abarth, które od kilku dni można nabyćtakże w Polsce.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Ciemna strona Lotusa

W towarzystwie głównie japońskich oraz proekologicznych modeli nawystawie w Tokio na stoisku firmy Lotus zaprezentowana została specjalnaodmiana modelu Exige o nazwie Scura.

 

Nagrody dla sportowców

Niemiecki tygodnik Auto Bild rozstrzygnął konkurs na najlepsze auta sportowe wroku 2009. W większości przypadków niespodzianek nie było.

 

Pagani C9 pod koniec roku

Potwierdziły się informacje, iż już pod koniec bieżącego roku zadebiutujena rynku całkowicie nowy Pagani C9. Auto kosztować będzie ok. 900 tys. euro.

 

Porsche 911 Turbo S: jeszcze więcej mocy

Marcowa wystawa w Genewie będzie miejscem światowej premiery kolejnej wersjiPorsche 911, tym razem przeznaczonej dla tych kierowców, dlaktórych moc, osiągi i właściwości jezdne odgrywają najważniejsząrolę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auta sportowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017