Wyszukiwałeś:

auto X

globalne X

. Znaleziono 329 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto globalne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 329 wszystkich):

Polscy poddostawcy w Skoda Auto

22 i 23 listopada br. odbyła się druga w tym roku misja poddostawcówmotoryzacyjnych współorganizowana przez Polską Izbę Motoryzacji (PIM). Tymrazem celem wyprawy była fabryka Skoda Auto w Mlada Boleslav.

 

Jinjue: Globalny składak

Chiński producent aut - China Brilliance - wypuścił już swój pierwszyprodukt z nowej fabryki w Zhonghua. Auto o nazwie Jinjue podczas budowy wznacznej mierze oparte zostało na technologii BMW.

 

Changfeng obiera kurs na Europę

Kolejny chiński producent motoryzacyjny przymierza się do rozpoczęciaglobalnych podbojów. Targi w Detroit były okazją dla koncernu Changfengdo zakomunikowania, że w ciągu najbliższych dwóch lat auta tej markipojawią się w Europie i USA.

 

Długie podróże e-autami

Być może dopiero po 2020 roku auta napędzane na prąd będą mogły osiągaćtak długie dystanse bez tankowania jak obecne jednostki benzynowe lub Diesel?Zdania są jednak w tej kwestii podzielone.

 

Nowe globalne auto Nissana

Nissan pokazał wczoraj na targach w Guangzhou w Chinach model Sunny,który pod tą nazwą będzie tam sprzedawany od stycznia 2011 roku, poczym powoli będzie wchodził na rynki 170 krajów świata pod innyminazwami.

 

Nowe, globalne Malibu już wkrótce

Chevrolet przymierza się do prezentacji nowej generacji modelu Malibu,który będzie samochodem globalnym - coś na wzór nowego Focusa.

 

Pierwsze zdjęcie wnętrza Malibu

Chevrolet pokazał właśnie pierwsze zdjęcie wnętrza nowego Malibu,które swoją oficjalną premierę będzie miało na Shanghai Auto Showoraz New York Internatonal Auto Show.

 

Przyszłość przed autami elektrycznymi

Choć obecnie wciąż borykają się z wieloma trudnościami, to jednakprzyszłość powinna należeć do aut z napędem elektrycznym. A to za sprawącoraz bardziej udoskanalanej technologii zwiększonego zasięgu.

 

Gdyby na świecie było tylko 100 samochodów

W dzisiejszych czasach mamy dostępną mnogość marek, kolorów,nieskończone listy wyposażenia. Kupowanie samochodu (pod warunkiem, że mamyprzy sobie odpowiednią ilość gotówki) może być czasem nie ladaproblemem.

 

Coraz częściej rozważamy kupno hybryd i aut elektrycznych

Choć tradycyjnie napędzane samochody ciągle są kupowane najczęściej,jednak 70% badanych jest skłonna wydać więcej na samochód hybrydowylub elektryczny. Dużo ważniejsze od ceny są niezawodność auta i jego niskiespalanie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto globalne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017